Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Namo napisał:

a może jeszcze fryteczki cymbale?

Zacznijmy od tego że wbiłem do lobby, byłem bodajże 9 czy tam 10 i normalnie poleciałem na dropa i jakiś pajac zaczął wokół mnie biegać to mówie, spoko wyjebane żeby mnie nie wywaliło to też zaczne biegać w kółko i mnie wyjebali XDDDDDDDD

To dobry punkt w regulaminie :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Namo napisał:

brawo cymbale

Dokładnie, lepiej stać przez 30 minut jak poszedłem do sklepu żeby mnie po kilku minutach wyjebało xD
Wolałem sobie analog na padzie wykręcić i samo mi biegało, przychodzę po 5 minutach a tu kick bez żadnego ostrzeżenia xD
Mniejsza że było 17 typów i akurat mnie kickneli Xdddd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke grzeczniej bo ja Cie nie obrazam to po 1 po drugie nie wiesz z kim rozmawiasz po drugiej stronie wiec nie obrazaj od "gowniakow" bo pewnie mam wiecej lat niz Ty. pytam spokojnie o co chodzi to sie rzucasz jak kupisz w sklepie zepsute mieso to tez je jesz czy chcesz zwrot ? troche kultury bo widac na jakim poziomie zyjjesz czlowieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jasiek419 napisał:

nie wiesz z kim rozmawiasz

Wiem, jesteś cymbałem upośledzonym umysłowo którego zapita matka nie utopiła podczas porodu.

7 minut temu, Jasiek419 napisał:

pewnie mam wiecej lat niz Ty

I co z tego? Ostatnio zjebałem jak psa starego dziadka co o mało nie upierdolił mi lusterka pod marketem. To, że masz więcej lat upoważnia cię do bycia niedojebanym?

7 minut temu, Jasiek419 napisał:

zepsute mieso

Zupełnie jak twój mózg, zepsuty bo nie przetwarza informacji i czytanym regulaminie.

7 minut temu, Jasiek419 napisał:

troche kultury

Jak potrzebujesz kultury to wypierdalaj do teatru albo muzeum. Tacy jak ty z grupą inwalidzką za niedojebanie mają zniżkę.

7 minut temu, Jasiek419 napisał:

na jakim poziomie zyjjesz czlowieku

Mam kilka nieruchomości, szybkie auto, abonament na Netflix, zegarek z literką R, hajs w słoikach, kilka razy w roku jeżdżę na wczasy, piszę to na klawiaturze za 980 zł, a co?

I jeszcze rucham twoją matkę.

  • Lubię to 1
  • Dzięki 2
  • Haha 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jasiek419 napisał:

Mikołaj Zych tak na Ciebie mowia prawda ?

Matka z ojcem dali mi imię Mikołaj a, że jestem z domu Zych to tak mam tak na nazwisko a mówią to na mnie "miki" ale tylko Ci mogą co zarabiają więcej pieniędzy od mnie. Dla ciebie jestem "ruchacz twojej starej" cymbale.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jasiek419 napisał:

mocny w gebie to widac

Tak, jak ktoś ma bogaty wokabulariusz to i w życiu zajmował się czymś więcej niż wpierdalaniem własnych gili jak ty.

2 minuty temu, Jasiek419 napisał:

nie jestes anonimowy w necie

Nie mam w planach.

Mikołaj Zych

Twardorzeczka 274

34-324 Lipowa

Jesteś nastym który chciałby coś pokozaczyć, a wiesz jak się kończy? Nawet mi do skrzynki na listy nie macie odwagi nasikać cymbały jebane. Pomału dochodzi do mnie dlaczego jeszcze nie nasikaliście ... wisi za wysoko gówniaki :-)

  • Lubię to 3
  • Dzięki 2

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum