Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, oskero100 napisał:

Dlaczego bot jest offline?

Zapłaciłem i nie moge dojść do money lobby bo bot jest offline. Zaproszenie dostałem w nocy. Dzisiaj rano chciałem właczyć sobie money lobby a tu bot jest offline? Kiedy będzie online?

Sypiący kasą musi robić sobie jakieś przerwy, lub zmienić sesję na lepszy drop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19/09/2017 o 12:22, Namo napisał:

Zbieranie zależy od internetu uczestnika, są tacy co robią to 100 baniek podczas nocnego afczenia. Oni tutaj nie narzekają bo zebrali swoje i mają wyjebane. Srają tacy co internecik mają bidry.

Bzdura.

Co do lobby: szybka obsluga, w pare godzin miałem zaproszenie, jednak stanowczo nie opisywałbym go jako 24/7, trzeba mieć dużo szczęścia żeby trafić na sesję online. Od paru dni próbuję zostawić dropienie na noc, jednak rano zastaję tylko pustą sesję i ledwo pare milionów wydropione. Nie mniej jednak, za te pieniądze nie narzekam. Jak ktoś chce szybciej niech idzie kupować shark cards.

Edytowane przez termit093
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, termit093 napisał:

przyznać, że rzeczywiście sesja nie jest 24/7

zrobiłem to nawet w opisie Money Lobby

Dnia 9.10.2016 o 21:05, Namo napisał:

* chyba, że odbywa się live lub sesja zawiesiła się a mnie nie ma przy komputerze.

ale przeczytanie go to już jest problem dla cymbała który musiał wypierdalać robić do kraju arabów bo tutaj sobie nie radził bo jest niedojebany umysłowo.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Namo napisał:

zrobiłem to nawet w opisie Money Lobby

ale przeczytanie go to już jest problem dla cymbała który musiał wypierdalać robić do kraju arabów bo tutaj sobie nie radził bo jest niedojebany umysłowo.

Tak się zastanawiam, czy w polu urodziny w profilu nie wpisałeś czasem daty urodzin któregoś z rodziców? Po osobie w twoim wieku raczej oczekiwałem konstruktywnej rozmowy, a nie dziecinady, wyrzucania mnie z sesji i znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, termit093 napisał:

któregoś z rodziców?

Twojej starej co w Polsce została.

5 minut temu, termit093 napisał:

oczekiwałem

Pewnie marzyło ci się jeszcze życie w dostatku na emigracji.

6 minut temu, termit093 napisał:

wyrzucania mnie z sesji i znajomych

Patrząc jak się męczysz na tym Money Lobby lepiej było tak zrobić. Idź już spać bo rano trzeba wstać przesuwać palety na magazynie.

  • Lubię to 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Namo napisał:

Twojej starej co w Polsce została.

Pewnie marzyło ci się jeszcze życie w dostatku na emigracji.

Patrząc jak się męczysz na tym Money Lobby lepiej było tak zrobić. Idź już spać bo rano trzeba wstać przesuwać palety na magazynie.

Tym bardziej mam pewność, że to nie twoja data urodzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, termit093 napisał:

nie twoja data urodzin

To ci napisałem, to data twojej matki. Nie potrafisz czytać opisu Money Lobby oraz posta w którym o tym wspominałem. Ile tam już siedzisz, że ojczystego języka zapomniałeś? 

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2017 o 17:30, Kopczyn napisał:

@Namo czyli skubiesz ludzi, wyslalem 30 zl z 2 tygodnie temu ostatnio mi niby doszlo zapro z tego co pokazal e mail a nic na social club nie mam zajebiscie pierdole takie uslugi wiesz juz lepiej u keflana kupowac 

wypierdalaj do sreflana i jego bandy gówniaków na fb.

Edytowane przez Chmielu

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum