Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, KapiJunior napisał:

Co się stanie jeżeli będę więcej zbierał pieniędzy niż 100 000 000$?

Nic się nie stanie, ale nie przeginaj. Jak zbierzesz 110 000 000 to bez różnicy ale zbieranie do... nie wiem... miliarda to proszenie się o kłopoty. o ile masz tyle czasu na drop po 2k :D lepiej wziąć level up

Edytowane przez Porto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2017 o 16:48, Namo napisał:

W sumie racja, jak dla niedojebanego gówniaka ważne jest czy to worek w kasą czy paczka banknotów to trzeba opis zmienić.

albo dla takiego skurwysyna jak ty namo. nie szanujesz klientów, a że oni potrzebują hajsu to się ciebie słuchają jak pana. Obiecujesz kokosy, a zamiast dropu worków jest dalej 2K. spoko, 2K to nie wypierdoli serwerów. W miarę możliwości to zmień opis, że "na razie max 2K, a nie worki z hajsem". z resztą lepiej wypierdolić kasę w błoto, albo dać bezdomnemu, niż gościowi, który pisze do swoich klientów : "Tobie mogę co najwyżej napisać, że jesteś wybitnie niedojebanym gówniakiem". Czekaj, aż wpierdolą takie zabezpieczenia, że pod dupskiem zacznie ci się palić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Konax2555 napisał:

albo dla takiego skurwysyna jak ty namo. nie szanujesz klientów, a że oni potrzebują hajsu to się ciebie słuchają jak pana. Obiecujesz kokosy, a zamiast dropu worków jest dalej 2K. spoko, 2K to nie wypierdoli serwerów. W miarę możliwości to zmień opis, że "na razie max 2K, a nie worki z hajsem". z resztą lepiej wypierdolić kasę w błoto, albo dać bezdomnemu, niż gościowi, który pisze do swoich klientów : "Tobie mogę co najwyżej napisać, że jesteś wybitnie niedojebanym gówniakiem". Czekaj, aż wpierdolą takie zabezpieczenia, że pod dupskiem zacznie ci się palić.

debilem jesteś. Tam jest napisane, że drop jest po 2K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Konax2555 napisał:

nie szanujesz klientów

Dlaczego mam szanować, naoglądałeś się jak youtuberzy liżą wam rowy za lajka albo suba i oczekujesz tego od mnie? Nie potrafisz czytać to dla mnie jesteś niedojebem i wypierdalaj. W cenie 5 euro nie mam u mnie kursu czytania i indywidualnych zajęć ze zrozumienia czytanego tekstu.

18 minut temu, Konax2555 napisał:

zmień opis, że "na razie max 2K, a nie worki z hajsem"

Ty należysz do tych niedojebów bo nie potrafią czytać bo w opisie Money Lobby nie mam wzmianki o workach z hajsem i kwocie GTA$2k w piku. Nie ma tam informacji również, że jakieś "worki" wrócą a na razie jest inaczej. 

18 minut temu, Konax2555 napisał:

jesteś wybitnie niedojebanym gówniakiem

Po twojej wypowiedzi tobie też mogę napisać, że jesteś wybitnie niedojebanym gówniakiem

18 minut temu, Konax2555 napisał:

wpierdolą takie zabezpieczenia

Kolejny marzyciel który chciałby żeby R* poradził sobie z cheaterami w GTA Online.

18 minut temu, Konax2555 napisał:

zamiast dropu worków jest dalej 2K

Faktycznie, to ma znaczenie jaką animację włączę, teraz mam włączoną przy sypaniu animację "pik pieniędzy", mogę ustawić też lepką bobę, telefon, granat, jajo obcego a nawet każdy samochód czy pizdę twojej matki które będą wskazywałby drop nad głową postaci.

Przecież dla niedojebanego gówniaka ważne jest czy to worek z kasą czy paczka banknotów wyświetla się nad głową postaci to trzeba opis zmienić. Jak jutro zmienię animację sypania hajsu na gaśnicę to też mam zmienić w opisie jebany cymbale?

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK coś jest nie tak siedziałem dobre kilkanaście minut i jedyna kwotę jaka udało mi się uzyskać to 5mln czy dla mnie zdobywanie pieniędzy już się zakończyło i muszę dokonać kolejnego przelewu ? mam nadzieje ze nie ;) 

Edytowane przez KARTON666
bo tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, KiroS napisał:

klijęcie

Jeżeli słowo klient piszesz tak jak zacytowałem to błagam, nie kupuj Money Lobby bo skoro pisać nie potrafisz pewno czytać też nie. Oszczędź mi pierdolenia się z tobą gówniaku.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, VoytazPL napisał:

siema wlasnei zaplacielm 30,75 sm 

co mam teraz zrobic bede dostepny po 16

Teraz czekasz. Jak dostaniesz zaproszenie na Social club od namo (konto najprawdopodobniej będzie się nazywało : Wiki.gtaforum) czekasz aż konto będzie online i dołączasz. Wszystko pisze na głównej stronie jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum