Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Namo napisał:

Na mnie nie licz, nie będę tolerował na money lobby irytujących cymbałów.

Proszę tylko o zaproszenie do znajomych ,nie koniecznie od ciebie na przykład od twojego ,,pracownika" po prostu 1 zaproszenie , dostałem już jedno od (sara.gtaforum.pl) tylko nie mogłem , nie mogę go w ogóle zaakceptować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ThatBlueBuff napisał:

Zapewne typ dołaczałby jako 14 czy 15, nie rozumie ze jest cos takiego jak regulamin. A tobie namo kompletnie sie nie dziwie, kurwicy idzie dostac od tych zjebów

Ziomek ja nawet nie mogłem zaakceptować zproszenia do znajomych ,dostałem powiadomienie na maila o zaproszeniu lecz tylko tyle nic więcej nigdzie indziej tego nie było na social club w ogóle nigdzie ( a regulamin czytałem)

Przed chwilą, Namo napisał:

Nie dostaniesz bo jesteś zjebany, nie dociera?

Bardziej ten kolega wyżej(ThatBleuBuff) jest zjebany niż ja ,ponieważ nie rozumie rozmowy i komentuje a nie przeczytał jej od początku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Kopson napisał:

Muszę dostać zaproszenie , już raz dostałem tylko nagle zniknęło , o co chodzi ?Bo ja nie rozumiem.

Dostales zaproszenie zaraz po tym jak napisales ze nie dostales zaproszenia. Ale jak namo to zobaczył to ci cofnał bo jestes niecierpliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, sakicacky napisał:

nie dodales mnie

Wysłałem ci zaproszenie do znajomych którego od wczoraj nie przyjąłeś, po tym jak srasz mi po forum usunąłem więc je a ciebie banuje bo nie lubię ujebanych dzieci udających pieski.

  • Lubię to 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaciłem pieniądze donatem PSC 5 Euro.

Czekam już około godziny.

Czy coś się w regulaminie zmieniło?

I czy sesje są cały czas 24/7 bo z ostatnich komentarzy widze że nie...

Dnia 9.10.2016 o 21:05, Namo napisał:

Kiedy już wyślesz donejta otrzymasz wciągu kilkunastu minut otrzymasz zaproszenie do znajomych na Socialclub od pewnego gracza z wiadomością o treści "Money Lobby gtaforum.pl".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum