Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie wylądował na banicji? Ostatnio wchodzę do Gta, a tu RochStar mi ostrzeżenie wysyła. 

Ale jebie mnie to, PSC 20 zł aktualne rozumiem? 

Ciekawi mnie, jakbym uzbierał 120mln to czy psy na chatę wjechałyby mi? Dostał ktoś bana za 110-120 mln? Bo muszę kredyt zaufania spłacić, alimenty, wiecie o co cho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Campsi napisał:

a tu RochStar mi ostrzeżenie wysyła

każdemu wysyła, nie mają anty-cheata to muszą robić z siebie idiotów

1 minutę temu, Campsi napisał:

PSC 20 zł aktualne rozumiem?

tak

1 minutę temu, Campsi napisał:

Dostał ktoś bana za 110-120 mln?

nie

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, FILIP12342282631 napisał:

2 tyg po

To dlaczego teraz o tym piszesz? Prawie rok temu po świętach był banwave w którym R* zbanował na oślep 800 000 graczy, również niewinnych żeby być w topce sprzedaży gier w UK po nowym roku, wtedy też ViniPlay dostał niesłusznie bana i kilkunastu Tostów.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FILIP12342282631 napisał:

odzyskać konto?

Jeżeli wtedy dostałeś pierwszego bana to miałeś go na miesiąc i dzisiaj mógłbyś grać, jeżeli to był twój drugi ban to dostałeś blokadę permanentną. Skoro ten drugi to ciekawe za co dostałeś pierwszego, pewno z tego samego powodu co drugiego i nie był to udział w Money Lobby.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Namo napisał:

Jeżeli wtedy dostałeś pierwszego bana to miałeś go na miesiąc i dzisiaj mógłbyś grać, jeżeli to był twój drugi ban to dostałeś blokadę permanentną. Skoro ten drugi to ciekawe za co dostałeś pierwszego, pewno z tego samego powodu co drugiego i nie był to udział w Money Lobby.

ahh... problem w tym że nie miałem pierwszego bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, FILIP12342282631 napisał:

nie miałem pierwszego bana

Od dwóch lat jest taka zasad. pierwszy ban na miesiąc z resetem postaci a drugi już na stałe. Jeżeli dostałeś od razu perma to grubo musiałeś lecieć i to nie było przez money lobby. Jakby wtedy gracze zbierający hajs na money lobby wyrwali bana to by mi roznieśli forum, kanał, media społecznościowe i już nikt by u mnie kupował. Na dzień dzisiejszy hajs na sypany na sesji kupuje 40 graczy dziennie i nikt bana przez ostatni rok nie dostał.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, FILIP12342282631 napisał:

nie chetowałem...

możliwe

3 minuty temu, FILIP12342282631 napisał:

bana dostałem jak miałem 3 mies przerwy...

W tym momencie zaczynasz kręcić bo ponoć dostałeś

15 minut temu, FILIP12342282631 napisał:

2 tyg po

a teraz piszesz co innego. Na siłę szukasz winnego swojego niepowodzenia. Zwróć się do R* o pomoc bo tutaj nikt nie ma ochoty czytać twoich kłamstw.

5 minut temu, FILIP12342282631 napisał:

3 mies przerwy...

Od 22 grudnia minęło 10 miesięcy, ale kręcisz.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FILIP12342282631 napisał:

2 tyg po money lobby dostałem bana

Naucz się czytać, po świętach 2016 roku R* zbanował 800 000 niewinnych graczy żeby poprawić sprzedaż w pierwszym kwartale 2017 roku, trafiło na ciebie i masę innych niewinnych graczy.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak pisze do R to mi piszą tak Wszystkie decyzje odnośnie zawieszeń i blokad dostępu do GTA Online są ostateczne i nie podlegają odwołaniom. Aby dowiedzieć się więcej na temat zasad zawieszania i blokowania graczy w GTA Online, zobacz: https://support.rockstargames.com/hc/articles/229514247.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FILIP12342282631 napisał:

piszą tak

Każdemu tak piszą, ich anty-cheat nie działa, banują na oślep i w ten sposób chcą namówić zbanowanych do do zakupu nowej kopii GTA V. Bo teraz tylko to ci pozostaje, prawda? Chcesz nadal grać w GTA Online i kupisz drugi klucz.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum