Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MaciejkaGaming napisał:

dzisiaj duży ruch

jak codzień

1 minutę temu, MaciejkaGaming napisał:

zastanawiam się nad kupnem

To lepiej sobie kup, bo na money lobby przez twoje schorzenie widać nie możesz ustać w miejscu.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Namo napisał:

To lepiej sobie kup, bo na money lobby przez twoje schorzenie widać nie możesz ustać w miejscu.

tak bo nigdzie w regulaminie nie ma że przez problemy na lobby można praktycznie nic nie zabrać no to zbierałem to co leżało luzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MaciejkaGaming napisał:

można praktycznie nic nie zabrać

Jak się ma internet z dupy to nawet nie pograsz bo cię będzie wyrzucało z sesji, o udziale w money lobby nie wspomnę.

1 minutę temu, MaciejkaGaming napisał:

zbierałem to co leżało luzem

Czyli biegałeś sobie, regulamin w dupie. Czyli komuś spadał hajs i nawet leżał koło niego. To może coś z tobą jest nie tak?

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Namo napisał:

Jak się ma internet z dupy to nawet nie pograsz bo cię będzie wyrzucało z sesji, o udziale w money lobby nie wspomnę.

Mam dobrego neta nie wywala mnie z GTA online poza tym wszystkim na tym lobby kasa leciała wolno

6 minut temu, Namo napisał:

Czyli biegałeś sobie, regulamin w dupie. Czyli komuś spadał hajs i nawet leżał koło niego. To może coś z tobą jest nie tak?

no masz rację regulamin w dupie tylko jest w regulaminie żeby nie poruszać się nie potrzebnie a była potrzeba bo hajs nie leciał jak się należy, zmieniałem miejsce postoju i nie zbierałem kasy z pod stojących graczy tylko ten co leżał luzem ty oczywiście masz to w dupie bo kasę dostałeś tylko szkoda że ktoś kto za to zapłacił nie dostał tego co chciał to jest jawne oszustwo któremu trzeba zapobiec wystarczy kilku takich jak ja i jesteś ujajany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FILIP12342282631 napisał:

 dostałem bana... 

Nie pierdol kolego, że przez money lobby bo ja też korzystałem, nawet wpłacając hajsy do banku, czego nie zalecają robić i wszystko pięknie smigało - dostałem dwa soczyste bany dopiero niedawno jak zacząłem kombinować na własną rękę. Więc nie płacz tu tylko kup se nowy klucz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mdradek napisał:

Nie pierdol kolego, że przez money lobby bo ja też korzystałem, nawet wpłacając hajsy do banku, czego nie zalecają robić i wszystko pięknie smigało - dostałem dwa soczyste bany dopiero niedawno jak zacząłem kombinować na własną rękę. Więc nie płacz tu tylko kup se nowy klucz.

Już wiem że to nie przez to... nie używam cheatów... jak namo pisał że oni banują na ślepo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bartooo123 napisał:

chcesz to podciągnąć pod punkt o tym aby się zbytnio nie poruszać

No patrz, co za idiota.

8 minut temu, Bartooo123 napisał:

będę mógł wrócić do sesji ?

Chciałbyś gówniaku.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę łagodniej ? Ja do ciebie mówię normalnie a ty do mnie od razu z wyzwiskami. Nie możemy tego załatwić jak normalni ludzie ?

Ja ci tylko zadałem pytanie. Nie zacząłem ci jechać po rodzinie ani nic takiego.

Dobra teraz zadam pytanie i mam nadzieje że się normalnie dogadamy.

Czy będę mógł wrócić jeszcze dziś do sesji ? Jeśli tak to po jakim czasie ? Jeśli nie to czy jak wykupie znowu dostęp to będę mógł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum