Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, grzesiowskipl napisał:

Na money lobby to trzeba czekać do określonej godziny czy co?

"Nie znasz dnia, ani godziny..."

Teraz pytanie do lobbiarzy: Macie jakieś zmysły pomysły na lobby, by hajs leciał szybciej czy coś w ten deseń? Ja Wam powiem, ale to tajemnica nie mówcie nikomu, że mi lecą 3 paczki po te 2 kafelki na jakieś 10 sekund przy małej liczbie osób na sesji... 

Gdy było 20+ luda, to miałem transfuzje krwi wskutek podcinania się, wiecie nerwica na tle nerwowym. A raniutko przy ok. 8 graczach pękła mi lina jak skakałem ze stołka... Nie lubię klamek, ale co poradzisz jak nic nie zrobisz... Czy jak to tam.

Ja teraz pytam się, czy ten level up można opłacić w naturze, tzn. od Matki Natury: powiedzmy..... 2 gramole weedu za levelowanie 2 kont, no ja i ziombel po 200mln.

Ale to na czilku, bo od dopiero suszy topy powiedział, i jak je sprzeda to wtedy wówczas kupi Gta V i weźmie tego level up. Ale jak, nie wiem kto tu, Namo bodajże haracz zbiera, to powiedz ile porcji za tego level up, bo kolega nie wie ile ma suczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fredzio126 napisał:

a kiedy mogę w takim razie czekac na zaproszenie?

Jak je dostaniesz, amigo pomyśl jakby każdy klejent wypytywał o swoją kolej. Nawet jak nie jesteś na Social Clubie, to zaproszenie można wysłać. Potem to kwestia szybkich palców i długiego języka, wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga, ważne info, dla ludzi o słabych nerwach.

Po odblokowaniu portów dla Gta Online, zauważyłem nieco szybsze podnoszenie hajsu, bez szału. Pytanie do tych, którzy mnie uprzedzili: 

Wprowadzaliście protokół dla każdego portu oddzielnie w sensie 80 i 443 podpięliście pod TCP, czy daliście Both - TCP/UDP. Analogicznie co z 6672 i 61455-614 UDP czy razem?

Ja za pierwszym razem dałem dla obu i dostrzegłem zmiany, testuję teraz separacyjnie i dam znać. Piszcie o waszych sposobach, dostawca to Cyfrowy Polsat jakby ktoś pytał, a fajki chesterfieldy niebieskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Namo napisał:

OK, wysłałeś mi zdjęcie swojego ekranu, napisz mi cymbale co to zmieniło?

To że kurwo jebana nie miałeś racji a mądrzysz się w tych komentarzach jak jakiś Einstein. Zapytałem normalnie dla czego za każdym razem mam jebany błąd a ty wyskakujesz ze swoimi mądrościami. 

Nie chcesz zarobić to nie. Nara. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, TwardyKasztan napisał:

nie miałeś racji

Nic ci przecież nie radziłem więc w czym miałbym mieć rację? Dlaczego usunąłeś posta z obrazkiem swojego monitorka?

4 minuty temu, TwardyKasztan napisał:

Nie chcesz zarobić to nie.

Cymbałku, ja dzisiaj zarobię więcej niż twoja matka w miesiąc.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum