Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, fede napisał:

Witam, zapłaciłem przez opcje z sms i tak sie zastanawiam co dalej mam zrobić. 

Kiedy już wyślesz donejta otrzymasz wciągu kilkunastu minut otrzymasz zaproszenie do znajomych na Socialclub od pewnego gracza z wiadomością o treści "Money Lobby gtaforum.pl". Jak przyjmiesz to zaproszenie będziesz mógł dołączyć do sesji "tylko dla znajomych" gdzie czeka na Ciebie hajs.

Wszystko jest napisane w zakładce Money Lobby
        l

       v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Drabik.- napisał:

"szybko i bezpiecznie" 

To pojęcie względne, dla Kaśki jej Fabia 1.2 TSI 90KM jeździ szybko a dla mnie wolno. Spróbuj powozić paczki po sesji i wtedy napisz która metoda jest szybsza.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Drabik.- napisał:

nie jest to sprawiedliwe

Kupiłeś najtańszą usługę jaka może być i narzekasz, to tak jakbyś skarżył się na miejskim basenie gdzie wstęp kosztuje 15 zł, że śmierdzi moczem, jest tłok i nie ma dla ciebie miejsca przy bąbelkach.

Płacąc w ***** hotelu 560 zł za dobę korzystając z basenu będziesz nie mal że sam, w jacuzzi będą tylko piękne kobiety a pachniało będzie lawendą na całym kompleksie wodnym.

Rozumiesz, kupiłeś tanie wino i narzekasz, że siarą jedzie :-)

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Namo napisał:

Kupiłeś najtańszą usługę jaka może być i narzekasz, to tak jakbyś skarżył się na miejskim basenie gdzie wstęp kosztuje 15 zł, że śmierdzi moczem, jest tłok i nie ma dla ciebie miejsca przy bąbelkach.

Płacąc w ***** hotelu 560 zł za dobę korzystając z basenu będziesz nie mal że sam, w jacuzzi będą tylko piękne kobiety a pachniało będzie lawendą na całym kompleksie wodnym.

Rozumiesz, kupiłeś tanie wino i narzekasz, że siarą jedzie :-)

Mówię tylko że publikowane przez ciebie filmiki z rzekomych money lobby nie pokazują rzeczywistości... Mogę więc mówić o niezadowolenie

3 minuty temu, Namo napisał:

Kupiłeś najtańszą usługę jaka może być i narzekasz, to tak jakbyś skarżył się na miejskim basenie gdzie wstęp kosztuje 15 zł, że śmierdzi moczem, jest tłok i nie ma dla ciebie miejsca przy bąbelkach.

Płacąc w ***** hotelu 560 zł za dobę korzystając z basenu będziesz nie mal że sam, w jacuzzi będą tylko piękne kobiety a pachniało będzie lawendą na całym kompleksie wodnym.

Rozumiesz, kupiłeś tanie wino i narzekasz, że siarą jedzie :-)

Tylko dlaczego publikujesz filmiki niezgodne z prawdą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Drabik.- napisał:

filmiki z rzekomych money lobby nie pokazują rzeczywistości...

To nie są filmiki przyrodnicze pokazujące życie na sawannie. Z perspektywy sypiącego na twoją postać leje się wodospad paczek/worków z pieniędzmi a twój sprzęt pozwala ci zbierać tylko

27 minut temu, Drabik.- napisał:

2k$ na minutę

Nie dość więc, że sam wolno zbierasz to jeszcze lagujesz całą sesję. Zawsze usuwam z lobby gówniaków co narzekają, że im wolno leci a kiedy zrobię leci szybciej.

19 minut temu, Drabik.- napisał:

filmiki niezgodne z prawdą?

Jeszcze za starych czasów jak rządziły worki 40k, robiło się na Money Lobby GTA$ 100 MLN średnio w 20 min. był taki jeden gówniak co sterczał 6h i zebrał 600k, pewno masz ten sam problem co on gówniaku :-)

19 minut temu, Drabik.- napisał:

nie pokazują rzeczywistości...

Reklama dźwignią handlu :-) ... i uwierz mi, jak będziesz się psikał AXE to nie wyrucha cię laska w windzie, ale jakbyś miał Lamborghini to już prędzej bo ono więcej kosztuje bidoku.

maxresdefault.jpg

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Namo napisał:

To nie są filmiki przyrodnicze pokazujące życie na sawannie. Z perspektywy sypiącego na twoją postać leje się wodospad paczek/worków z pieniędzmi a twój sprzęt pozwala ci zbierać tylko

Nie dość więc, że sam wolno zbierasz to jeszcze lagujesz całą sesję. Zawsze usuwam z lobby gówniaków co narzekają, że im wolno leci a kiedy zrobię leci szybciej.

Jeszcze za starych czasów jak rządziły worki 40k, robiło się na Money Lobby GTA$ 100 MLN średnio w 20 min. był taki jeden gówniak co sterczał 6h i zebrał 600k, pewno masz ten sam problem co on gówniaku :-)

Reklama dźwignią handlu :-) ... i uwierz mi, jak będziesz się psikał AXE to nie wyrucha cię laska w windzie, ale jakbyś miał Lamborghini to już prędzej bo ono więcej kosztuje bidoku.

maxresdefault.jpg

Dobra takie pierdolenie, dla mnie to jest oszustwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Namo napisał:

Pewnie, że jest oszustwem dla każdego gówniaka co nie potrafi czytać lub próbuje zbierać hajs na laptopie matki i internecie z neostrady :-D

Właśnie potrafię czytać na podstawie czego twierdzę że to oszustwo ;) Nie wiem czy próbujesz być śmieszny nazywając mnie gówniakiem ale to dowodzi jedynie o tym że nie masz argumentów a ja mam rację 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Drabik.- napisał:

nie masz argumentów

Ty nie masz argumentów, piszesz, że ci wolno leci i chuj. To nie jest nic dziwnego, nie jesteś pierwszy i ostatni, takie gówniaki jak ty byli tu i też stękali, to właśnie tacy lagują, teleportują się z jednego końca ulicy na drugi jak próbują ich odstrzelić na sesji swobodnej. Nie zbierzesz hajsu na money lobby na tym swoim złomie i interneciku chociaż byś się zesrał, będzie ci wolno leciało i pogódź się z tym, że inny będą mieć a ty nie bo jesteś chujowy i twoje całe życie na pohyblu.

Codziennie uczestniczy Money Lobby zbierają miliony na swoją postać, a ty nie bo ci nie wyszło w życiu.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Namo napisał:

Ty nie masz argumentów, piszesz, że ci wolno leci i chuj. To nie jest nic dziwnego, nie jesteś pierwszy i ostatni, takie gówniaki jak ty byli tu i też stękali, to właśnie tacy lagują, teleportują się z jednego końca ulicy na drugi jak próbują ich odstrzelić na sesji swobodnej. Nie zbierzesz hajsu na money lobby na tym swoim złomie i interneciku chociaż byś się zesrał, będzie ci wolno leciało i pogódź się z tym, że inny będą mieć a ty nie bo jesteś chujowy i twoje całe życie na pohyblu.

Dobra przynajmniej tyle dobrego z tego że już wiem żeby uważać na takich przygłupów jak ty. Nie pozdrawiam, nie odpisuj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, RouSS napisał:

lepiej kupić lvl up i mieć od razu a nie się pierdolić

to samo jest napisane na pierwszej stronie

Cytat

Jeżeli nie masz czasu uczestniczyć w sypaniu hajsu na sesjach Money Lobby

skorzystaj z Level Up gdzie dostajesz GTA$ 200 000 000 do banku w kilkanaście minut.

ale Janusz na komputerze z olx będzie stękał.

Przed chwilą, Drabik.- napisał:

uważać na takich przygłupów jak ty

Ja nie muszę uważać ale nauczyłem się jebać takich jak ty gówniaku.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, RouSS napisał:

potem się sapią

Kolejna kwestia, szybsze sypanie to błąd sesji a nawet bany. R* walczy z zrzucaniem ped money a tempo jest przez skrypt dostosowany tak żeby nie wywalało graczy ze zbierania.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum