Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie trucie dupy? Co za prostackie podejście. Podążam za pierwszym postem, nie będę czytał 325 stron extra aby się dowiedzieć o delay względem pierwszego posta. Myślę, że oczekiwalibyście profesjonalizmu od kupujących, a sami nie świecicie przykładem, zdaje sobie sprawę że jest tutaj dużo osób w wieku <17 lat i zachowanie czasem wola o pomstę do nieba, ale nie powinno się wszystkich wrzucać do jednego wora.

Nie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, peterkowic napisał:

nie wypełniasz tego co jest opisane w pierwszym poście

Nie przejmuj się, wpłacający donejty też tego nie wypełniają, jesteśmy siebie warci więc.

8 minut temu, peterkowic napisał:

nie masz zastrzeżone

Nie muszę mieć, nie lubię takich jak ty, takich cwaniaczków co im się wydaje, że są ważni bo wpłacili 5,40 EUR. Sram na twoje dwie dychy, na twoje miejsce jest naście chętnych. To money lobby jest tak dobre, albo jedyne, że mogę sobie wybierać kogo wpuścić a kogo nie, coś jak selekcja na bramce w dyskotece. To, że zapłacisz za wstęp nie znaczy, że cię bramkarz wpuści w ty trampkach.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwaniaczków? Na razie z nas dwóch to Ty nim jesteś, ja tu po prostu starałem się być uprzejmy - nawet z "nie pozdrawiam" nie zwracałem się do Ciebie a do innego usera, chyba za bardzo obrosłeś w piórka :)
W ogóle to taka wrogość szkodzi zdrowiu, zastanów się nad tym, kid :) 
20 zł to nic, raptem kilka min pracy, tutaj chodzi o kwestię zasad i dżentelmeństwa - tutaj brakuje obu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, peterkowic napisał:

za bardzo obrosłeś w piórka

No, jeszcze lubię czekoladę i miętową fajeczkę z rana.

3 minuty temu, peterkowic napisał:

zastanów się nad tym

Zastanawiam się więc, jak można być tak głupim i zgłaszać mi moje wypowiedzi na moim forum?

obraża.png

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Namo to spoko gościu tylko jak ma zapchaną skrzynkę przez debili którzy nie umią czytać i wgl to jest wasz problep a nie jego. Sam miałem taki przypadek i rozumiem odczekałem 2 dni i dostałem to co kupiłem pozdrawiam @Namo i nie pozdrawiam osób które nie umią czytać, to wszystko na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przeczytałem Regulamin

2. Wysłałem kasę

3. Czekałem dłużej gdyż wychodziłem z założenia żeby poczekać gdyż czytałem komentarze i zregóły się czeka trochę dłużej dlatego czekałem i to nawet troche za długo

4.Napisałem dopiero teraz bo miałem nadzieje że wkońcu dostane te zapro lecz nadal sie nie doczekałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum