Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam bardzo od samego początku nie było mnie na money lobby ;v żadnej kasy jeszcze nie dostałem w gta 5 na tym serwie... pisze później bo miałem nadzieje że wkońcu dostane zapro a tego sie nadal nie doczekałem ;/ możesz sobie sprawdzić że nie byłem w twoich znaj czy jakiegoś twojego moderatora. a nie chciałem ci zawracać 4 liter bo nie chciałem być jak większość tych ludzi co sie bulwersują bo zapłacili i nikt ich nie dodał po 5 min. Nie jestem takim typem człowieka jestem cierpliwy i pisze teraz bo troche to dziwne że po 9 dniach nie dostałem jeszcze zapro ani do znaj ani do sesji ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze miałem nadzieje że to zapisujecie czy coś by był dowód ale skoro tak to szczerze nie chce cie błagać jak jakiś 11 latek i beczeć że nie dostałem zapro itd. Więc tak naprawde to zależy od ciebie czy będziesz mi wierzył czy nie. NIgdy nie wiesz na kogo trafisz w necie a z tego co czytałem w kom to nie jeden pewnie chciał cie oszukać. Więc rób jak uważasz no cóż moja wina że wcześniej nie napisałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ☢NowiPLay☢тoхιc☢ napisał:

Kiedy dostane zapro do znaj? Czekam już od 3 godz. Czytałem regulamin i tam pisze "wciągu kilkunastu minut otrzymasz zaproszenie do znajomych ". Nie mam problem tylko się pytam :] 

luzuj trochę, ja tez czekałem za pierwszym razem ok ? On na pewno nie czeka aby tylko cb dodać jak kupisz ;). Jak nic nie zjebałeś podczas kupowania to  na pewno dostaniesz, tylko kwestia czasu .

Edytowane przez kubartur1234
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rozumiem

Ale wiesz nic nie robię tylko czekam :] A zawsze max 1 godz. i zapro było  :] Bo to nie

 jest mój pierwszy raz

7 minut temu, kubartur1234 napisał:

luzuj trochę ja tez czekałem za pierwszym razem ok ? On napewno nie czeka aby tylko cb dodać jak kupisz (ludzie mają ciekawsze zeczy do roobty¬¬;) jak nic nie zjebałeś podczas kupowania to sie za niedługo doczekasz.

Edytowane przez ☢NowiPLay☢тoхιc☢
.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum