Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Gregor98 napisał:

Dopiero zaczynam gierkę w GTA V i nie wiedziałem o co chodzi, gram dopiero od 4 dni, następnym razem będę czytał z dokładnym zrozumieniem, to dostanę te money lobby? 

To, że grasz od 4 dni nie oznacza, że trzeba Ci wybaczyć twoje spierdolenie.

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cruzzer napisał:

Dorosły się odezwał.

Weź LVLUP. Szkoda nerwów na ML. 

no niestety ale praktycznie mógłbym być ojcem niektórych :D

11 minut temu, Gregor98 napisał:

Spierdolony to Ty jesteś ☺️

Sorka ... ale rozumiem Namo ile można do was mówić.... temat jest codziennie wałkowany chyba z 10 razy. Ileż można mówić w kółko to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Albert2K napisał:

Sorka ... ale rozumiem Namo ile można do was mówić.... temat jest codziennie wałkowany chyba z 10 razy. Ileż można mówić w kółko to samo?

Nie napisałem tego Do Namo

2 minuty temu, Cruzzer napisał:

Naucz się czytać ze zrozumieniem dzbanie...

Dzbana to sobie zrób i wychowaj kretynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Namo ogólnie fajnie, że już szybko dropi ta kasa, ale ja i pare innych osób ma problem z tym, że wyskakuje komunikat: ''Transakcja nie powiodła się, ponieważ serwery gier Rockstar otrzymały zbyt wiele zapytań z twojej gry''. Restartowałem gta 5 i komputer ale to nie pomogło i dalej to wyskakuje i przez to nie mogę mieć CapsLocka naciśniętego i za brak aktywności w grze mnie wywala z sesji, masz jakiś pomysł jak to naprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LionMurek napisał:

zapłacił tyle ile trzeba

Tak, oczywiście, tacy

4 minuty temu, LionMurek napisał:

początkujący

potem rozpierdalają sesję Money Lobby, narażają innych na bana bo nie potrafią czytać z

1 godzinę temu, Gregor98 napisał:

zrozumieniem

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Namo napisał:

Tak, oczywiście, tacy

potem rozpierdalają sesję Money Lobby, narażają innych na bana bo nie potrafią czytać z

No ale teraz chłopak już przeczytał regulmin i wy mu dogłębnie wytłumaczyliscie i teraz nie będzie problemów. A dobrze wiecie że kasy nie da się zwrócić;). Czeka jede dzień i zaczął się gorączkowac bo wie że ma tylko 3 dni na to. Stres robi swoje ;)

Edytowane przez LionMurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum