Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, DonelL napisał:

Cześć, @Namo

Chcąc zakupić Money Lobby, podczas wysyłania donate'a pojawia się błąd: "This Value is not valid". Razem z forumowym czatboxem doszliśmy do wniosku, że może chodzić o niedozwolone znaki w nicku. Mój nick social club posiada kropkę na końcu i faktycznie, gdy wpiszę go bez tej kropki, wszystko działa bez problemu. Moje pytanie do Ciebie brzmi: Czy mogę podać nick bez kropki i ewentualnie w komentarzu do streamera dodać obok akceptacji regulaminu tę uwagę?

Z góry dzięki, 

A czemu nie? Najlepiej podać link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Arekk napisał:

Na pewno sie bana nie dostanie za to money lobby, nawet gdy wszystko zrobie dobrze?

Tak. Ja 2 miechy temu kupowałem i zgarnąłem ok 30 000 000 i nie dostałem bana. Ale polecam kupić za tydzień bo pewnie teraz ultra duże kolejki i będziesz wolno zbierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, GreyWay16 napisał:

jak mnie ktos juz dodal do znaj ale nie wysyła zapro to czekac czy dobic do niej?

I tak nic raczej nie zarobisz bo sesje są przepełnione cały dzień i leci każdemu około 1 worek z 2,5k na minutę więc wiesz xD Może w nocy jakoś ci sie uda coś zdobyć, powodzenia ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Monk napisał:

Teraz jest okres po wyjściu DLC bardzo dużo ludzi jest w kolejce wiec może te zająć nawet 2-3 dni 

 Dodaj sobie, bo masz do czego. Obecnie DEBILE zapychają sesję i zebranie tych 100 milionów może potrwać około tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gal_Anonim napisał:

Czy istnieje możliwość uruchomienia drugiego Lobby

Tak, we wtorek lub środę będzie drugi komputer.

BTW. Level Up już działa i nadal jest promocja GTA$ 200 000 000 do banku szybciej niż na Money Lobby.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum