Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, GoldThePlayer_PL napisał:

Jest jakiś sposób na te komunikaty od Rockstara?

Auto Keyboard Presser

31 minut temu, Rozcinak napisał:

Siema, mam pytanie. Mogę wbić na ml, gdy na sesji jest ponad 20 osób? Pytam się, ponieważ widzę, że poniżej tych "dozwolonych" 13 w ogóle nie spada, a nie chciałbym zostać przypadkiem usunięty ze znajomych.

To nie byłby przypadek

Edytowane przez Gal_Anonim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie 3 minuty temu wyrzucono mnie ze znajomych. prawdopodobnie za "bieganie" po polu golfowym. Chciałbym powiedzieć tylko, że ja dopiero an sesje wbiłem, i chciałem się ustawić w miare odpowiednim miejscu, żeby przyafczyć na noc. Mógłbyś mnie przywrócić spowrotem, czy nie ma juz szans na odzyskanie dostepu? Mój nick: 4LiM3NTY    [uzbierałem z 23mln dopiero :// ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lukikom99 napisał:

@Gal_Anonim sorry nie chce byc meczacy czy cos ale jak dlugo przewaznie schodzi by dostac pieniadze i dostac sie do sesji? Bo siedze juz od godziny i probuje dolaczyc a tu nic. Wiesz jestem nowy tutaj takze sie lekko stresuje jak to dziala.

Jest bardzo duża kolejka. Musisz być cierpliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gal_Anonim napisał:

Nie martw się. Jeszcze kilka donejtów i zaczniesz ogarniać co należy robić, a czego nie wolno.

§ Regulamin Money Lobby §

  1. Na Money Lobby należy uczestniczyć na trybie pasywnym.
  2. Po polu golfowym lub lotnisku należy poruszać się pieszo.
  3. Zakaz wszelkich pojazdów na terenie pola golfowego i lotniska.
  4. Nie biegaj podczas sypania hajsu ani nie poruszaj się niepotrzebnie.
  5. Nie wolno zbliżać się do postaci sypiącej i innych zbierających hajs.
  6. Nie rób zakupów na zamkniętej sesji takiej jak Money Lobby ani każdej innej sesji niepublicznej.
  7. Uczestniczyć w Money Lobby można tylko posiadając min. 12 poziom RP.
  8. Zbierz nie więcej jak GTA$ 100 000 000, przekroczenie tej kwoty może skutkować banem w GTA Online.
  9. Po zebraniu GTA$ 100 000 000 opuść sesję i usuń konto sypiące ze znajomych.
  10. Zebranych pieniędzy nie wolno wpłacać do banku, trzymaj je przy sobie. Jeżeli chcesz mieć hajs w banku skorzystaj z Level Up.
  11. Naruszenie regulaminu i nie zapoznanie się z opisem Money Lobby skutkuje wyrzuceniem z sesji lub usunięciem ze znajomych konta sypiącego.
  12. Nie zastosowanie się do zaleceń może spowodować bana w GTA Online.
  13. Donejty na Money Lobby nie podlegają zwrotowi.
  14. Na sesji może być 13 zbierających, możesz zostać wyrzucony jeśli dołączyłeś jako czternasty.
  15. Jeżeli masz problem ze zrozumieniem opisu i regulaminu Money Lobby skorzystaj z tego poradnika.

Jeżeli wyjdzie na jaw, że nie przeczytałeś opisu i tego regulaminu zostaniesz wyrzucony z sesji lub/i ze znajomych konta sypiącego

nigdzie nie pisze ze nie mozna na afku stac a nic innego nie zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum