Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Wujek Komandos [PL] napisał:

moje posty tu są ignorowane?

Bo zadajesz durne, głupi, z dupy pytania zamiast zająć się studiowaniem zawartości wątku o Money Lobby w oczekiwaniu na swoją kolej. Nie pierwszy raz zauważam, że najbardziej niecierpliwą częścią społeczeństwa są gówniaki takie jak ty. Więc się ogarnij szczylu bo cię stąd wyjebię.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Namo czytałem wszystko ale na screenie było zaznaczone "chce wesprzeć..." a tego zapomniałem zaznaczyć i chciałem wiedzieć czy ten błąd spowoduje że nie zostanie dodany panu. ja poczekam w kolejce ile trzeba tylko się tym denerwuje.

Edytowane przez Wujek Komandos [PL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wujek Komandos [PL] napisał:

tylko się tym denerwuje

Dodatkowo gówniaki się denerwują, niedługo będziecie mieć w gimbie zajęcia z radzenia sobie ze stresem. Jakby cię cisnęło to idź do kibelka.

1 minutę temu, damianosx3 napisał:

wolisz uciekac od odpowiedzialnosci?

Jakby ci się braciszek urodził to daj znać, będę przelewał twojej matce alimenty.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Namo napisał:

Dodatkowo gówniaku się denerwują, niedługo będziecie mieć w gimbie zajęcia z radzenia sobie ze stresem. Jakby cię cisnęło to idź do kibelka.

Jakby ci się braciszek urodził to daj znać, będę przelewał twojej matce alimenty.

a więc taka jest twoja odpowiedz? Całkiem dojrzałe jak na twój wiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udam, że tego nie napisałeś.
Napisze jeszcze raz moją wiadomość.
Kupilem u Ciebie usługe Money Lobby. Dodałes mnie na koncie "sara.gtaforum.pl
Konto ma pełną liste znajomych i nie moge akceptowac zaproszenia. Czekam od 4 dni, aż zaprosisz mnie na nowym koncie. 
Nick- pudaj121
Moge wyslac screena z zaproszeniem od ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, masz w znajomych sarę, jesteś jebanym kłamcą i krętaczem.

sara.png

1 minutę temu, damianosx3 napisał:

pudaj121

Ten to akurat wyleciał za posiadanie regulaminu money lobby w dupie.

Ja pierdole, skąd się takie cymbały biorą :-)

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Namo napisał:

Poza tym, masz w znajomych sarę, jesteś jebanym kłamcą i krętaczem.

sara.png

Ten to akurat wyleciał za posiadanie regulaminu money lobby w dupie.

Ja pierdole, skąd się takie cymbały biorą :-)

ale o czym ty mowisz? Ja wiem, ze mam w znajomych Sare bo juz nie raz bylem na money lobby ale mi chodzi o moim koledze ktory nawet nigdy nie był na sesji money lobby. Dostal tylko zaproszenie od Sary ktorego nie moze akceptowac ze wzgledu na pelna liste znajomych sary wiec jakim cudem mogl wyleciec za "posiadanie regulaminu money lobby w dupie"?

tu wysyłam screena z zaproszeniem do znajomych. Moge na pw wyslac potwierdzenie zaplaty.

image.png.c1baf8b2f155abe9f9761cdbc0256c09.pngttt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Namo napisał:

Tak, oczywiście. pudaj121 jest na liście wyjebanych. Niezła bajka, nieudana próba. Kiepski z ciebie adwokat :-)

a moglbym prosic o jakis dowod? Bo wlasnie z kolegą rozmawiam i troche sie zastanawiamy czy czasem z nim kogos nie pomyliles bo kolega nigdy nie był na zadnej sesji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum