Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięn dobry mam problem ponieważ miałem format komputera i po firmacie zainstalowałem GTA V i chciałem wejśc na money lobby. Problem jest w tym ze bota  sypiącego kase niemam w zbajomych. Więc prosze o pomoc. Jak coś mój nick na rockstar to Zygzak065@Namo

Edytowane przez Zygzak051
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Namo napisał:

OK, usuwamy ze znajomych za brak znajomości opisu i regulaminu money lobby.

Wiesz co, przeczytałem regulamin ale nie mam opcji dołączenia do sesji, dlatego pytam. -_-

//Ani nie dostałem żadnego zaproszenia do sesji.

Edytowane przez drugs-me
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Namo napisał:

Dlatego wyleciałeś.

Nie mogłem także dołączyć do sesji, dlatego chciałem uzyskać informacje po przez forum.

Wolałbym abyś pomógł mi rozwiązać ten problem, zamiast mnie usuwać. Wyłącznie spytałem.

//Sarę miałem jako "niewidoczną" a z regulaminu jak i z tematu wynika, że mam dołączyć do sesji dla znajomych ale ja nie miałem w ogóle takiej możliwości ani opcji.:/

Edytowane przez drugs-me
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wujek Komandos [PL] napisał:

Ok ilu godzin schodzi zebranie 100 milionów?

5 godzin temu, Namo napisał:

Nie wiem, pytaj @Gal_Anonim

Przed weekendem zebrałem 3 miliony w 3 dni. Po weekendzie 100 milionów można zebrać w ciągu 10-12 godzin jeśli nikt nie laguje sesji.

4 godziny temu, klepa213 napisał:

Co zrobić jak co 20 sekund pojawia się komunikat ze transakcja gry się nie powiodła? Co 20 sekund się pojawia i trzeba spamić enterem żeby zniknęło 

Polecam Auto Keyboard Presser

2 godziny temu, daniel180902 napisał:

@Namo Ja naprawdę nie wiem o co ci teraz chodzi jak moglem biegac jak mialem wlaczony Auto Keyboard Presser ktory kilkal enter i CapsLocka i Pauze

W tym problem. Auto Keyboard Presser wystarcza i nie wylecisz na AFKu

Edytowane przez Gal_Anonim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gal_Anonim napisał:

Przed weekendem zebrałem 3 miliony w 3 dni. Po weekendzie 100 milionów można zebrać w ciągu 10-12 godzin jeśli nikt nie laguje sesji.

Polecam Auto Keyboard Presser

W tym problem. Auto Keyboard Presser wystarcza i nie wylecisz na AFKu

ej kiedy przyjdzie zarpo dałem donejta 15 m temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum