Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Gal_Anonim napisał:

Dlatego należ Cię jebać, bo nawet nie chciało Ci się poczytać forum i poszukać odpowiedzi.

XD, 367 stron. Jak kto woli ;) Ja wolę popytać. A nie widziałem zakazu. Ps, tak wiem ze maja duzo zamowien, ale warto spytać :D a Ty nie masz nic do tego kolego. :)

Edytowane przez Pawi150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DonelL napisał:

mam nieograniczoną ilość czasu

A jak nie będzie miejsca w znajomych konta sypiącego to też będziesz miał? Myślisz, że jestem takim niedojebanym dzieciakiem jak twój braciszek, że uwierzę w bajkę zbierania 100 mln przez ponad kurwa miesiąc? Popierdoliło cię doszczętnie jebany gówniaku?

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Namo napisał:

A jak nie będzie miejsca w znajomych konta sypiącego to też będziesz miał? Myślisz, że jestem takim niedojebanym dzieciakiem jak twój braciszek, że uwierzę w bajkę zbierania 100 mln przez ponad kurwa miesiąc?

Ponad miesiąc? Dostęp do ml mam chyba od tygodnia. Zebrałem już 80% kwoty. Rozumiem, że nie ma miejsca w znajomych, ale czy to powód żeby na moje miejsce przyjmować nowe osoby? Będzie możliwość dołączenia jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, afytos napisał:

Taaa... Ludzie zamiast czytać posty innych, to pytają się poraz N-ty o to samo. Nie dziwię się ,że Namo'wi już się nie chce odpowiadać czasem :P

Prawda! @Namo zrobić Ci Q&A, który będziesz mógł wrzucić do pierwszego posta? A jak ktoś zada pytanie, na które odpowiedź tam będzie, to dostanie bana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum