Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Gal_Anonim napisał:

Kłamiesz. Nie można dać pasywki jak się ma nagrodę za głowę. 

Nie ucz ojca dzieci robić.

Piszę co widziałem nikt nikogo nie zaorał bo @Gal_Anonim jest tu po to by dupe lizać. Najwyraźniej przegapiłem jak ktoś go zabił oglądałem w tamtym czasie też KSW. 

Z reszta jak pisałem skończyłem ten temat :D

Edytowane przez Deoo1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Deoo1337 napisał:

Piszę co widziałem

a gówno widziałem bo

14 minut temu, Deoo1337 napisał:

oglądałem w tamtym czasie też KSW

ale będę srał się po forum wraz z upośledzonym umysłowo kolegą. To ma sens.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tomaszszymon napisał:

Ogólnie nie polecam. Najpierw przez pierwsze 3 tygodnie naściąga 30 osób do sesji gdzie leci po 30 000 gta $ na godzinę, po czym w czwartym tygodniu jak zacznie szybciej sypać, wywali cię ze znajomych bota bo "nie ma już miejsca" dla tych co zapłacili.  

Ale pierdolisz. Po nowym DLC 3 dni leciało słabo, a później już można było 100 milionów nazbierać w ciągu 10-12 godzin. 
Masz chujowy internet i tyle.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa teoria ale pomyliłeś się w obliczeniach. 30 to dziennie kupuje wjazd na money lobby, na drugi dzień nie potrzebują już mieć w znajomych konta śpiącego bo zebrali swoje sto baniek. Wyjątkiem są takie cymbały jak ty z netem z biedronki, nawet jakbyś do wiosny zbierał to banki nie przekroczysz.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gal_Anonim napisał:

Ale pierdolisz. Po nowym DLC 3 dni leciało słabo, a później już można było 100 milionów nazbierać w ciągu 10-12 godzin. 
Masz chujowy internet i tyle.

Zostałem wyrzucony chyba drugiego dnia po tym jak lobby ruszyło z nowym DLC. Poprzedniego udało mi się zebrać chyba ze 20 milionów, a przez cały czas między dodaniem do znajomych a DLC chyba z 10 i tylko wtedy kiedy nie było jeszcze tylu afków tuż po restarcie sesji. Cymbałem to jesteś ty Sramo , bo przed DLC na czacie wszyscy mówili że leci wolno jak kurwa mać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Namo napisał:

Ci którym leci szybko nie piszą o tym, tylko cymbały co mają sieciowo sprzętowe problemy starają się wyżalić i znaleźć ukojenie w swoim nieszczęściu, tak jest z tobą.

XDDD to ja mam problemy? Z tego co pamiętam to nie ja żyję w chujowym małżeństwie nazywając swoją żonę "starą" i nie wyżywam się na na jakimś chujowym forum z kutasem w ręku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej mam fajny internet, kiedy wchodzę testowym kontem na zbieranie to w 5 min zbieram na nim 5 mln. A ty? Żalisz się jakiemuś kudłatemu, że nie masz pieniążków w grze komputerowej. Czyje życie jest bardziej zjebane?

  • Lubię to 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Namo napisał:

Przynajmniej mam fajny internet, kiedy wchodzę testowym kontem na zbieranie to w 5 min zbieram na nim 5 mln. A ty? Żalisz się jakiemuś kudłatemu, że nie masz pieniążków w grze komputerowej. Czyje życie jest bardziej zjebane?

Jak teraz wchodzisz na sypanie to na pewno tyle zbierasz, bo leciało tak szybko, że wywalało kontakt z supportem tuż po DLC. Mówię o lobby sprzed aktualizacji.

Edytowane przez tomaszszymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tomaszszymon napisał:

XDDD to ja mam problemy? Z tego co pamiętam to nie ja żyję w chujowym małżeństwie nazywając swoją żonę "starą" i nie wyżywam się na na jakimś chujowym forum z kutasem w ręku. 

13 minut temu, Namo napisał:

Przynajmniej mam fajny internet

No faktycznie masz lepiej XDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, PentiQu napisał:

co.

Jestem prawie pewien że zysk płynący z money lobby przekracza kwotę wolną od podatku, a taki matoł jak namo raczej nie wliczył sobie tego do uzyskanego dochodu, no bo sprytny cebulaczek nie da sobie sięgnąć do kieszonki.

3091 (roczna kwota wolna od podatku) podzielona przez 20 daje koło 160 (raczej tyle graczy obsłuży hehe w ciągu roku)

Jeśli ktoś ma na przykład krewnego w urzędzie skarbowym, a też został w jakiś sposób źle potraktowany, to polecam podsunąć na biurko.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum