Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Maciej napisał:

Mam pytanie czyn adres email w formularzu do donejta musi byc ten sam co na social clubie??

Nie. Tylko nick musisz podać dobry.

42 minuty temu, grasiorek napisał:

Przed aktualizacją działało, ale teraz już nie

U mnie nadal działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pitbull100 napisał:

jak długo trzeba czekac

do wielkanocy, a tak na serio to do 2 dni

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gal_Anonim napisał:

P: Zostałem usunięty(a) ze znajomych Money Lobby. Dlaczego?
O: Nie stosowanie się do regulaminu lub durne zachowanie. Nie usuwamy bez powodu.

Jeśli to jest odpowiedź na moje pytanie to zapraszam do ponownego przeczytania pytania, gdyż reszta została sprowadzona do poziomu przedszkolaka. 

I nadal nie uzyskałem odpowiedzi co do mojego statusu w zaistniałej sytuacji.

Regulamin nie określa w jakim czasie powinienem to zrobić a nawet jeżeli sadze że ok 10 sek od pojawienia się i sprawdzenia w jakiej odległości powinienem się znaleźć sytuacja nadal jest dość niepewna.

I w związku z tym co powyżej uważam iż "usunięcie" było durne i bez powodu.

No chyba że ktoś z waszej strony po prostu ma zły dzień i nie potrafi się nawet wynieść na podstawowy poziom inteligencji i kultury.

Pozdrawiam

7 godzin temu, Sosna94 napisał:

Regulamin czytałeś?!

Bardzo wolno leci hajs .:(

Jeśli nie jesteś stroną to poco w ogóle piszesz bez sensowne treści nie wnoszące nic do tematu. No poza wchodzeniem w .... innym :)

Nie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GrzesiekEZG Typical dzieciak, nie czyta regulaminu potem płacze na forum i wyzwiska w stronę organizujących Money Lobby jacy to nie są.

Po 1, złamałeś regulamin biegając 

Po 2, w regulaminie jest napisane 

  1. Na Money Lobby należy uczestniczyć na trybie pasywnym.

Czyyyyyli wchodząc już na same lobby uczestniczysz w nim więc powineneś być na pasywce ponadto to jest PIERWSZY punkt regulaminu czyli najważniejszy, więc zastosowanie się do niego jest najważniejsze w Twoim życiu.

Po 3, jaki jest Twój aktualny status? Płacisz kolejnego donate jeżeli chcesz wbić na Money Lobby

  1. Ponowne dodanie po usunięciu ze znajomych konta sypiącego możliwe jest wyłącznie po wysłaniu kolejnego donejta 

Po 4, poziom przedszkolaka? Czego oczekujesz po kimś, kto nie potrafi paru jebanych punktów przeczytać i zakodować sobie do głowy? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum