Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Namo napisał:

to zwalę na twoją matkę ...

.... ups sorry :-)

żałosny jesteś człowieku naprawdę... patrząc po ostatnich twoich odpowiedziach również ciśniesz po rodzicach pokazujesz tylko to jakim jesteś zerem bo nie potrafisz normalnie odpisać tylko wyzywasz mam nadzieję że ktoś ci kiedyś nosek utrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jeronim napisał:

pokazujesz tylko to jakim jesteś zerem

staram się pokazać jakim ty jesteś przegrywem

1 minutę temu, Jeronim napisał:

mam nadzieję że ktoś ci kiedyś nosek utrze

nadzieja matką głupich, ty nie możesz nic z tym z robić bo nawet z własnym życiem sobie nie radzisz

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Namo napisał:

staram się pokazać jakim ty jesteś przegrywem

nadzieja matką głupich, ty nie możesz nic z tym z robić bo nawet z własnym życiem sobie nie radzisz

nie wiesz nic o moim życiu to się nie wypowiadaj a jak nie potrafisz normalnie odpowiadać to nie odpowiadaj... a jeśli twoim jedynym celem w życiu to ciśnięcie po innych to radziłbym odwiedzić specjalistę bo to słaba perspektywa na życie i nie zgrywaj takiego cwaniaczka w każdym poście bo nikt się Ciebie nie boi napinaczu przez kabel... zwyzywać rodziców to tylko potrafisz

kończę tą dyskusję bo nie zamierzam tracić życia dla takich ludzi jak ty :) papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Jeronim napisał:

nie wiesz nic o moim życiu

wystarczy mi, że widzę jak ustawiasz patusa jako avatar na forum, to mi mówi więcej o tobie niż jesteś w stanie sobie wyobrazić

2 minuty temu, Jeronim napisał:

twoim jedynym celem w życiu to ciśnięcie po innych

nie jedynym ale jednym z wielu, lubię znęcać się nad takimi niedojebami jak ty

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Namo napisał:

wystarczy mi, że widzę jak ustawiasz patusa jako avatar na forum, to mi mówi więcej o tobie niż jesteś w stanie sobie wyobrazić

nie jedynym ale jednym z wielu, lubię znęcać się nad takimi niedojebami jak ty

niedojeb to Cię spłodził...

.... ups sorry :-)

i widzisz zniżyłem się do twojego poziomu

ps. w twoim avatarze też jakiś patus jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jeronim napisał:

zniżyłem się do twojego poziomu

mój poziom jest o wiele niżej, na pewno rzygałbyś tydzień po tym gdybyś wiedział co robię z twoją matką

2 minuty temu, Jeronim napisał:

w twoim avatarze też jakiś patus jest

przynajmniej to nie jest mój ojciec jak w przypadku twojego avatara

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Namo napisał:

mój poziom jest o wiele niżej, na pewno rzygałbyś tydzień po tym gdybyś wiedział co robię z twoją matką

przynajmniej to nie jest mój ojciec jak w przypadku twojego avatara

i znów wjeżdżamy na rodziców :D jebana amebo umysłowa dziwi mnie że w szkole nie byłeś jebany w dupę (no chyba że byłeś) przez twoje cwaniactwo jesteś idealnym przykładem jebanego napinacza internetowego który co najwyżej potrafi zrobić wjazd w stylu "ruchałem ci matkę a twój stary to pies" na serio jak trafiam na takich ludzi jak ty to dziwie się że takie osobniki żyją na tym świecie :D mam dużą bardzo dużą nadzieje że kiedyś ktoś cię naprostuje ale nie chce mi się już z Tobą rozmawiać także żegnam...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Jeronim napisał:

znów wjeżdżamy na rodziców

a co, bez nich nie potrafisz żyć?

1 minutę temu, Jeronim napisał:

mam dużą bardzo dużą nadzieje że kiedyś ktoś cię naprostuje

już próbowali, ale nie dali radę, dalej mogę bezkarnie jebać w internecie takich nieudaczników jak ty

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jeronim napisał:

żałosny jesteś człowieku naprawdę... patrząc po ostatnich twoich odpowiedziach również ciśniesz po rodzicach pokazujesz tylko to jakim jesteś zerem bo nie potrafisz normalnie odpisać tylko wyzywasz mam nadzieję że ktoś ci kiedyś nosek utrze :D

A Ty jesteś analfabetą skoro nie umiesz czytać wcześniejszych postów tylko pierdolisz jak potłuczony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Stachuxxx napisał:

Witam wpłaciłem wczoraj kasę :) Czytam z poprzednik wiadomość że jest długa lista oczekujących? Można mniej więcej wiedzieć ile schodzi teraz taka transakcja pozdrawiam. 

Tak. Lista jest długa. Czekaj na swoją kolej.

Zależy czy jakiś debil z drewnianym internetem laguje sesję czy nie. Ostatnio nazbierałem 100kk w jakieś 10-12 godzin. 

Jak ktoś laguje, to dłuuużej....

Edytowane przez Gal_Anonim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Gal_Anonim napisał:

Tak. Lista jest długa. Czekaj na swoją kolej.

Zależy czy jakiś debil z drewnianym internetem laguje sesję czy nie. Ostatnio nazbierałem 100kk w jakieś 10-12 godzin. 

Jak ktoś laguje, to dłuuużej....

Oki rozumiem, dziękuję za odpowiedź wiedz czekam na spokojnie :) Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum