Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, headstyle255 napisał:

nie będziesz miał tego co ja mam

7ee65ed8e3a0.jpg

3 minuty temu, headstyle255 napisał:

daleko nie zajdziesz

nigdzie się nie wybieram

2 minuty temu, Wasik12345 napisał:

wyłączyłem już steamguard

dlaczego piszesz o tym w wątku o money lobby? chcesz bana na forum?

1 minutę temu, Radzix0 napisał:

Tak namo?

się okaże 

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci jedno pajacu nie, tylko ja zostałem tak w chuja zrobiony na tym forum. A twoje IQ sięga dna. Nawet nie słyszałem o takich Debilach w internecie. Ale to już mniejsza kwestia. Pierdole te 20 zł nie zbiednieje.. Ale to nie chodzi już nawet o to. Lecz o podejście do czlowieka. Tak więc niedługo i ty będziesz miał pecha... Wspomnisz Jeszcze nie tylko Moje,  ale i większości ludzi słowa z tego forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Kajrol napisał:

nie, tylko ja zostałem tak w chuja zrobiony na tym forum

Pewno, że nie ty jeden, przychodzi masa cymbałów co nie potrafią czytać a potem płaczą, że ich oszukano. Jak sobie wymyślili swój przebieg i warunki udziału w money loby to niech sami sobie go realizują.

2 minuty temu, Kajrol napisał:

nie zbiednieje

A rzucasz się jakbyś stracił wydał hajs do dziesiątego.

3 minuty temu, Kajrol napisał:

nie chodzi już nawet o to. Lecz o podejście

A może bardziej chodzi zachowanie zasad poprawnej polszczyzny, piszesz coś o

3 minuty temu, Kajrol napisał:

IQ

a nie potrafisz budować zdań w języku polskim? Coś tu śmierdzi.

4 minuty temu, Kajrol napisał:

Wspomnisz Jeszcze

Tak samo mi babcia mówiła, od tego czasu ani razu nie nadziałem się na płot.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kajrol napisał:

Jeszcze rano Ci pisałem że bot nie rzuca kasy i że sam w lobby jestem. Powiedziałeś że nam mózg zjebany i wtedy bot wyszedł i zostałem usunięty..... A ty mi tu głupoty pierdolisz

Nie masz co się z tym imbecylem spierać. Debil pozostanie debilem. Nie ma co walczyć z gównem tylko mocniej się upierdolisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżcie sobie jakieś stowarzyszenie "Wyjebani z Money Lobby". Będziecie się spotykać co czwartek, wspólnie czytać opis i regulamin Money Lobby. Może nawet pójdziecie pod Pałac Prezydenta z manifestacją z napisami na transparentach "Nic nie zrobiliśmy, chcemy wrócić na Money Lobby". Serio :-)

  • Haha 2

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czekaj czekaj hahahah i zaraz dostaniesz bana i też będziesz tutaj kłucil się o swoje że nie złamałees regulaminu, a ten pajac i tak napisze ze regulamin został złamany.. No i oczywiście da Ci bana na konto tak abys więcej  nie pisał prawdy bo kurwa boli go. No widzę że nie tylko ja dostałem bana. Bo bardzo ucichlo w tym temacie na temat niesprawiedliwych kickow. Pajacerka na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mocarz napisał:

nie pisał prawdy bo kurwa boli go

Nic mnie nie boli, przywykłem do stękania gówniaków co zostali wyjebani z money lobby bo zbyt trudne dla nich jest czytanie ze zrozumieniem, ale jakoś sobie radzę i banuję niedojebanie mózgowe.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum