Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

jebać namo kutasa jebanego. kurwo jak ja bym ci łokcia wyjebał w ten krzywy ryj to by ci się białka pokazały. Kurwo za 5 euro sesja sypania, z której wypierdalasz ludzi pizdo bez honoru. Obyś się utopił ty stary piździelcu. A to lvl up to kurwa kisne niemiłosiernie. LUDZIE UWIEŻCIE, ŻE SĄ LEPSI, TAŃSI I SZYBSI MODDERZY. JEBAĆ NAMOOOO! SSIJ PAŁE SZMATO :P

9 minut temu, MrKowal1233 napisał:

Czy to tylko ja czy ktoś też czeka na zaproszenie od świąt? :/

słuchaj. on ciebie nie doda bo ma takie dioptii -10 w lewym a 20+ w prawym, że ciebie nie widzi. z resztą zobacz na live. stary dziadu wyjaścia "gówniaki". żeby kiedyś ktoś ciebie nie wyjaśnił. Zeby ci się taki typowy seba trafił po tym twoim mostem i wyjebał twoją żonę i ciebie. JN szmato

  • Umrzyj 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@konaxTheBest Pytam się tylko, czy ktoś ma tak jak ja a nie jaką masz opinię o Namo, On robi to co ma robić i po prostu bardzo wkurwiają go ludzie nieprzestrzegający regulaminu, a co do faktu że tak wyraża to co ma do powiedzenia to już niestety taki urok sypania hajsu od wielu miesięcy gówniakom które nie czytają regulaminu a potem wyżalają się że "kikneło mnje ze sysjii". Dopóki hajs leci a Namo dostaje kase to wszystko jest w porządku, problem pojawia się w momencie gdy zawodzi albo, usługodawca albo usługobiorca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, konaxTheBest napisał:

bym ci łokcia wyjebał w ten krzywy ryj

A tak serio to gówno byś zrobił, spuścił byś wzrok jakbyś koło mnie przechodził.

25 minut temu, konaxTheBest napisał:

SĄ LEPSI, TAŃSI I SZYBSI MODDERZY

Są, gówniaki na grupkach którzy próbują mnie naśladować ale nie potrafią zmodować konta żeby kupujący nie dostał bana. Dlatego szybciej znikają z rynku niż się pojawią, zdziwieni jak to możliwe. A ja wiem, że nie mają kapitału żeby kupić sprzęt i oprogramowanie do modowania, próbują swoich sił na darmowych albo ogólnodostępnych haxach i szybko kończą po kilku pretensjach o bana tym frajerom których udało się im namówić. 

36 minut temu, MrKowal1233 napisał:

czeka na zaproszenie od świąt?

Jeżeli od tego tego czasu nie dostałeś zaproszenia to musiałeś coś zjebać.

25 minut temu, konaxTheBest napisał:

żeby kiedyś ktoś ciebie nie wyjaśnił

Jeszcze się taki nie znalazł mimo kilkuset zapewnień, od dwóch lat grożą mi gówniaki jakimiś łokciami a rzeczywistość jest taka, że żaden z was nie ma nawet odwagi nasikać mi do skrzynki na listy. A może to nie to, może po prostu wisi za wysoko :-)

  • Haha 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Namo napisał:

A ja wiem, że nie mają kapitału żeby kupić sprzęt i oprogramowanie do modowania, próbują swoich sił na darmowych albo ogólnodostępnych haxach i szybko kończą po kilku pretensjach o bana tym frajerom których udało się im namówić. 

racja. Jaki ci sprzęt potrzebny? psst kurwa komp i narzędzia odpowiednie mod menu i kilka innych głupot. racja większość moduje na darmowych cheatach i źle się to kończy.

"Jeszcze się taki nie znalazł mimo kilkuset zapewnień, od dwóch lat grożą mi gówniaki jakimiś łokciami a rzeczywistość jest taka, że żaden z was nie ma nawet odwagi nasikać mi do skrzynki na listy. A może to nie to, może po prostu wisi za wysoko :-) "

bo nie mamy ci gdzie nasikać brudzie jebany. mieszkasz gdzieś za granicą pewnie bo nie umiesz sobie z biedą poradzić.

Nawet te osoby, które przestrzegają regulaminu dostają wpierdol. Czasami nawet zapki nie dajesz do znajomych i tyle. wyjebanego chuja masz w to. Szanuj klientów, bo kiedyś ich ci zabraknie. (zaraz napiszesz "nie będę wam lizał dupy tak jak inni gówniaki")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, konaxTheBest napisał:

kilka innych głupot

Tak, oczywiście.

1 godzinę temu, konaxTheBest napisał:

mieszkasz gdzieś za granicą pewnie

Wszyscy wiedzą, że mieszkam w Twardorzeczka 274, 34-324 Lipowa. Skoro już wiesz gdzie  to byś może przyjechał i pokazał mi jak to gówniaki wyjaśniają, łokieto robią czy tam coś jeszcze?

1 godzinę temu, MrKowal1233 napisał:

to chodzi o tę pomyłkę?

Nie wiem, ostatni donate na nick sc MrKowal1233 jest z 19 czerwca.

1 godzinę temu, konaxTheBest napisał:

przestrzegają regulaminu dostają wpierdol

Tak, oczywiście.

1 godzinę temu, konaxTheBest napisał:

Szanuj klientów

Takie relacje nigdy nie będą mnie łączyły nawet z typem który wypłacałby mi wygraną w totka więc wypierdalaj szukać szacunku u swojej matki.

1 godzinę temu, konaxTheBest napisał:

kiedyś ich ci zabraknie

Tylko wtedy jak w ziemię pierdolnie meteoryt i ludzka populacja wyginie.

1 godzinę temu, konaxTheBest napisał:

nawet zapki nie dajesz

Czasami zdarzy coś przeoczyć, nie jest łatwo by do tego doszło przy ponad stu klientach dziennie.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MrKowal1233 napisał:

trzeba liczyć z konsekwencjami

Tak, trzeba uważać co się robi. Ja kiedyś zamówiłem część do auta nie sprawdziwszy dokładnie i do dziś leży mi garażu kawałem aluminium za 250 zł.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum