Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, AGENT-EnVyUs napisał:

10€ za Money Lobby

money lobby kosztuje 5 eur

2 godziny temu, AGENT-EnVyUs napisał:

nie otrzymałem zapro do znajomych

nie dziwie się skoro aż tak kuleje twoja umiejętność czytania

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie moja opinia na temat Namo i jego całego money lobby jest taka: Namo to zwykły cham i prostak, który ma wyjebane czy ktoś dostanie zakupioną usługę czy nie. Nie można się go czegokolwiek zapytać bo uważa się za pępek świata. Wpłaciłeś mu pieniądze i nie dostałeś usługi? To wyślij drugiego donejta bo to twoja wina w 100% sytuacji bo Namo i jego ekipa nigdy się nie myli. Was system jest zjebany i cała wasze ekipa jest bardzo nie miła. Jest wiele money lobby, które są o wiele tańsze i nie traktują klienta jak zwierze. Z resztą nawet jakbyście sami zrespili hajs z darmowego cheata z YT np.: te 100.000.000$ to Rockstar i tak by się nie skapnęło. Ogólnie nie polecam Namo i tyle. Uprzedzając mam wyjebane czy mnie zwyzywa Namo i jego pies Gal_Anonim sami jesteście gówniakami i psami na hajs. 

EDIT: Nie, nie placzę, że nie dostałem hajsu w grze bo dostałem on innego typka kompletnie za darmo, a te 30zł co ci dałem donejtem to sobie możesz przeznaczyć za zupkę i się nią zadławić... ELO

Edytowane przez BERCIK_
  • Dzięki 1
  • Umrzyj 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum