Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, BERCIK_ napisał:

PS. Mam stwierdzą dysleksję, a ty niedojebanie mózgowe. 

Dyslepksja to nie głupota i ślepota. Autokorekta, słownik i podreślenie na czerwono też istnieje. Mamy XXI wiek a nie średniowiecze.

Po drugie nie uznaję dysleksji. Dla mnie to debilizm i lenistwo.

  • No co ty? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BERCIK_ napisał:

Ogólnie moja opinia na temat Namo i jego całego money lobby jest taka: Namo to zwykły cham i prostak, który ma wyjebane czy ktoś dostanie zakupioną usługę czy nie. Nie można się go czegokolwiek zapytać bo uważa się za pępek świata. Wpłaciłeś mu pieniądze i nie dostałeś usługi? To wyślij drugiego donejta bo to twoja wina w 100% sytuacji bo Namo i jego ekipa nigdy się nie myli. Was system jest zjebany i cała wasze ekipa jest bardzo nie miła. Jest wiele money lobby, które są o wiele tańsze i nie traktują klienta jak zwierze. Z resztą nawet jakbyście sami zrespili hajs z darmowego cheata z YT np.: te 100.000.000$ to Rockstar i tak by się nie skapnęło. Ogólnie nie polecam Namo i tyle. Uprzedzając mam wyjebane czy mnie zwyzywa Namo i jego pies Gal_Anonim sami jesteście gówniakami i psami na hajs. 

EDIT: Nie, nie placzę, że nie dostałem hajsu w grze bo dostałem on innego typka kompletnie za darmo, a te 30zł co ci dałem donejtem to sobie możesz przeznaczyć za zupkę i się nią zadławić... ELO

I masz  rację czytam już nie jeden komentarz, i Administracji olewa innych użytkowników, i nie mają honoru i godności podjąć się i wyjaśnienia do końca niektórych sytuacji. Takie zachowanie które świadczy  o nich negatywnie i niektórych zniechęca. I napisze mi że nie spełniłem warunków śmiech na sali, wszystko po kolei Wykonane. Pozdrawiam.

Edytowane przez Stachuxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Stachuxxx napisał:

I masz  rację czytam już nie jeden komentarz, i Administracji olewa innych użytkowników, i nie mają honoru i godności podjąć się i wyjaśnienia do końca niektórych sytuacji. Takie zachowanie które świadczy  o nich negatywnie i niektórych zniechęca. I napisze mi że nie spełniłem warunków śmiech na sali, wszystko po kolei Wykonane. Pozdrawiam.

Namo ma wyjebane... Już tyle hajsu na dzieciakach naruchał na tym money lobby, że ma wyjebane i myśli, że może zachowywać się jak chce bo to tylko internet. Ciekawi mnie czy zachowuje się tak samo na co dzień w stosunku do swoich znajomych bo jak tak to jest po prostu amebą. 

Jak chcecie tak bardzo hajsu w GTA ONLINE to idźcie na YT pobierzcie darmowe, najnowsze cheaty do GTA ONLINE i sobie sami dodajcie. Szans na dostanie bana jest znikoma o ile nie dodacie więcej niż 300.000.000$ na konto. Nie można tego wpłacać ani wypłacać z banku bo wtedy możecie dostać bana ale to i tak jest lepsze niż kupowanie. Jeżeli nawet kupicie money lobby to ryzykujecie banem, a jak sami sobie dodacie to nie tracicie hajsu swojego, a ryzyko jest takie samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BERCIK_ napisał:

traktują klienta jak zwierze

Chyba tylko pies albo jakaś sarenka nie potrafi przeczytać regulaminu money lobby.

2 godziny temu, BERCIK_ napisał:

zrespili hajs z darmowego cheata z YT

To sobie sypnij i daj znać jak poszło.

22 minuty temu, Stachuxxx napisał:

olewa innych użytkowników

Nie sądzę abym miał w statusie wypisane przywileje uczenia gówniaków czytać.

16 minut temu, BERCIK_ napisał:

zachowuje się tak samo na co dzień w stosunku do swoich znajomych

Znajomy który nie potrafi czytać automatycznie nie jest moim znajomym. Jakbym wysłał zaproszenie do znajomego na urodziny córki a ten wpada w dresie z 4-pakiem Żubra pod pachą bo "nie doczytał" to już by więcej nie miał przyjemności gościć u mnie.

16 minut temu, BERCIK_ napisał:

pobierzcie darmowe, najnowsze cheaty

Tak, cały czas możecie to zrobić, nikt was nie trzyma.

16 minut temu, BERCIK_ napisał:

wtedy możecie dostać bana

Jesteś pewien?

16 minut temu, BERCIK_ napisał:

kupicie money lobby to ryzykujecie banem

Od prawie dwóch lat nikt nie dostał bana ... no może poza trzema użytkownikami podczas nalotu pracowników R* na moją sesję, pozostałe kilkanaście tysięcy cieszy się grą bez resetu postaci.

16 minut temu, BERCIK_ napisał:

ryzyko jest takie samo

Faktem jest, zanim zostałeś wyjebany z sesji za robienie z regulaminu kurwy to do tego czasu uważałeś Money Lobby za najlepsze, najbezpieczniejsze na świecie ... bo przecież wykupiłeś wstęp. To tak jak z dziewczyną, rzuciła cie bo masz małego pindola i teraz wyzywasz ją od kurew i szmat.

2 godziny temu, BERCIK_ napisał:

psami na hajs

Ja jestem pies na hajs, lubię go zarabiać, to chyba normalne, co nie?

  • Lubię to 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za taka wypowiedz Namo jednak nie jesteś taki zły jak ten twój piesek Gal_Anonim co tylko umie napisać, że ja pisać nie umiem bo to jego jedyny argument. Zdanie mam jakie mam o tobie. Wyrobiłem je sobie poprzez moje obserwacje i doświadczenia związane z tobą. Regulamin przeczytałem od góry do dołu i nie złamałem żadnego punkty (przynajmniej tak myślę). 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro myślisz, że złamałem punkt to proszę bardzo:

  1. Na Money Lobby należy uczestniczyć na trybie pasywnym. - byłem na trybie pasywnym 
  2. Po polu golfowym lub lotnisku należy poruszać się pieszo. - stałem w miejscu 
  3. Zakaz wszelkich pojazdów na terenie pola golfowego i lotniska. - przez polem golfowym wysiadłem i stałem po prostu na polu 
  4. Nie biegaj podczas sypania hajsu ani nie poruszaj się niepotrzebnie. - stałem w miejscu na AFK'u byłem przez cały ten czas 
  5. Nie wolno zbliżać się do postaci sypiącej i innych zbierających hajs. - stałem sam wokoło mnie nie było nikogo
  6. Nie rób zakupów na zamkniętej sesji takiej jak Money Lobby ani każdej innej sesji niepublicznej. - nie robiłem wyszedłem od razu jak chciałem coś zakupić 
  7. Uczestniczyć w Money Lobby można tylko posiadając min. 12 poziom RP. - miałem około 50
  8. Zbierz nie więcej jak GTA$ 100 000 000, przekroczenie tej kwoty może skutkować banem w GTA Online. - zebrałem tylko 1 mln
  9. Po zebraniu GTA$ 100 000 000 opuść sesję i usuń konto sypiące ze znajomych. - nie zebrałem tej sumy, a sypiący sam mnie wyrzucił ze znajomych 
  10. Zebranych pieniędzy nie wolno wpłacać do banku, trzymaj je przy sobie. Jeżeli chcesz mieć hajs w banku skorzystaj z Level Up. - nic nie robiłem z pieniędzmi tylko je wydałem na innej sesji 
  11. Naruszenie regulaminu i nie zapoznanie się z opisem Money Lobby skutkuje wyrzuceniem z sesji lub usunięciem ze znajomych konta sypiącego. - zapoznałem się 
  12. Ponowne dodanie po usunięciu ze znajomych konta sypiącego możliwe jest wyłącznie po wysłaniu kolejnego donejta. - tutaj to się akurat nie tyczy mnie 
  13. Nie zastosowanie się do zaleceń może spowodować bana w GTA Online. - zastosowałem się, nie dostałem bana
  14. Donejty na Money Lobby nie podlegają zwrotowi. 
  15. Na sesji może być 13 zbierających, możesz zostać wyrzucony jeśli dołączyłeś jako czternasty. - byłem chyba 10
  16. Jeżeli masz problem ze zrozumieniem opisu i regulaminu Money Lobby skorzystaj z tego poradnika
  17. Jeżeli wyjdzie na jaw, że nie przeczytałeś opisu i tego regulaminu zostaniesz wyrzucony z sesji lub/i ze znajomych konta sypiącego. - podsumowując nie złamałem żadnego punktu 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NamoCzemu jak wysłałem donejta 5euro (przy płaceniu było 6,44euro) nie dostałem jeszcze zaproszenia rockstar games ? Wszystko napisałem poprawnie nick e-mail oraz że akceptuję regulamin. Narazie nie polecam ale może się to zmieni. (mój nick ALFRED43444)

Edytowane przez ALFRED43444
pomyliłem się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum