Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Namo napisał:

raczej mózg mi rozjebałeś tym durnym pytaniem

jaka jest kurwa różnica w rzucaniu hajsu z modelem worka lub reklamówki?

Tym że cały proces trwa krócej gdy rzucasz torbą po powiedzmy 70k$ (nie pamiętam dokładnie) a reklamówką z 2.5k$? W 20 minut byłeś w stanie zdobyć wymagany próg do wyjścia z lobby a teraz nie wiem jak to się ma ale no znacznie dłużej. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Czst napisał:

cały proces trwa krócej gdy rzucasz torbą

to włączyć ci rzucanie torbą po 1$ i będzie szybciej?

4 minuty temu, Czst napisał:

reklamówką z 2.5k$

mogę ci włączyć sypanie 2.5k$ z modelem

4 minuty temu, Czst napisał:

torbą

czy tam

10 minut temu, Czst napisał:

workami

albo różowym dildo, jak wolisz?

  • Lubię to 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namo mam głupie pytanie ale tego w opisie nie było :P

Czy jeśli zdobędę 50 milionow i wyjde . wydam to .znowu wejde 50 milionow wydam je i znowu i znowu  Można tak robic czy ogolnie gdy sie przekroczy prog 100 milionow to dostane bana jak to jest?

Kupiłem   usluge  przez sms  wszystko napisalem zgodnie z instrukcja  wyslalem to o poznej godzinie ok.23

to Powod  poznej godziny czy nie? Czekam juz poltorej godziny i nic :) email podany Czekam na wskazowki i odpowiedz

Mogą mi pomoc rowniez  uzytkownicy ;)

Edytowane przez Marynekow
Problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marynekow napisał:

Namo mam głupie pytanie ale tego w opisie nie było :P

Czy jeśli zdobędę 50 milionow i wyjde . wydam to .znowu wejde 50 milionow wydam je i znowu i znowu  Można tak robic czy ogolnie gdy sie przekroczy prog 100 milionow to dostane bana jak to jest?

Kupiłem   usluge  przez sms  wszystko napisalem zgodnie z instrukcja  wyslalem to o poznej godzinie ok.23

to Powod  poznej godziny czy nie? Czekam juz poltorej godziny i nic :) email podany Czekam na wskazowki i odpowiedz

Mogą mi pomoc rowniez  uzytkownicy ;)

Pytnie (P): Wpłaciłem kasę XX minut/godzin temu. Kiedy dostanę zaproszenie do Money Lobby?
Odpowiedź (O): Jest dużo chętnych. Zwłaszcza przed i po wydaniu nowego DLC. Dostaniesz zaproszenie, kiedy przyjdzie Twoja kolej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marynekow napisał:

Namo Mam pytanie mam juz w znajomych ta osobe teraz co robic? Dolaczyc do  sesji czy czekac na zaproszenie W regulaminie nic nie pisze dolaczylem do sesji i jestem w swoim apartamencie co robic? Podejsc do tego miejsca i do tych osob sie nie zblizac czy jak?

Wszystko ci pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gal_Anonim napisał:

Jesteś kurwa ślepy czy udajesz debila? WSZYSTKO masz napisane w pierwszym poście.

Nie musisz być taki agresywny mówie o regulaminie a nie o małym druku pod banerze Nie zobaczyłem tego to sie pytam

Edytowane przez Marynekow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum