Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

po wiec mi jaki punkt w regulaminie

o godzinie 14.30 dostałem wiadomość o zaproszeniu ale zalogowałem się dopiero o godzinie 00.30 zalogowałem na mail'a, a poza tym nawet na tym serwerze nie byłem.

Edytowane przez Overwolf CSGO-SKINS.COM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zadnego jakiegos zjebanego pytania ale gdy Dolaczam na sesje w Gta Online dziala ok  na inna mi chodzi ale gdy Dolaczam do  money lobby  pisze mi przez pol godziny ladowanie doslownie a potem wbijam i kazdego wyrzuca(opuszczaja gre)  To jest Pytanie do wsszystkich Dzięki za odpowiedź

Dodam ze wczesniej bylo normalnie ale po zmianie sesji kiedy byl restart i sie przelaczalem na money lobby w skrocie ( bylem na money lobby  byl restart ona sie wylogowala stworzyla nowa sesje  wbilem tam  zarabialem  wyszlem i  nie moge juz wejsc . Czekac na zmiane sesji?

Edytowane przez Marynekow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stachuxxx to idź do keflanika który walczy o 1 klienta, a tu nie ma czasu żeby wszystkim wszystko tłumaczyć, bo jest w chuj klientów.

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem spór na paypal i odzyskałem hajs od tego psa. @Namo nie wiem czy to wujkowie cie gwałcili jak byłeś mały, czy dalej to robią, ale najwidoczniej robią to słabo i nie potrafią cie zadowolić dlatego nie umiesz się zachowywać jak normalny cywilizowany człowiek. Mam nadzieje, że spotka cie zasłużona kara za twoją skurwielowatość. Nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, N-A-M-O--Pies napisał:

odzyskałem hajs

Co? Taki jesteś

46 minut temu, N-A-M-O--Pies napisał:

cywilizowany człowiek

a kłamiesz? Nie odzyskałeś żadnego hajsu, może ci się uda za miesiąc lub dwa jak

46 minut temu, N-A-M-O--Pies napisał:

spór na paypal

zakończy się a mi nie będzie się chciało odpisywać na niego dla jakiś głupich 10 euro. Dla mnie taka kwota to jak śpik w nosie, poza tym nie chciałbym żebyś został bez jedzenia do końca tygodnia.

50 minut temu, N-A-M-O--Pies napisał:

skurwielowatość

Taki już ze mnie :-)

507458_print-trimmed-1.png

  • Lubię to 2
  • Haha 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Marynekow napisał:

To mi możę tera pomóż bo wlasnie ja bylem pierwszy zapytalem sie 

Albo masz drewniany internet albo coś zjebane z systemem. Zrób format. Zmień neta.

Cokolwiek, co sprawi, że nie będziesz przychodził do Nas z problemami.

Google nie boli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum