Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Cruzzer napisał:

To jest ML takie jak to kupione za 5 euro. Czyli 100m GTA$.

aha, to fajna sprawa, mam jeszcze 2 pytania, pierwsze to takie bo w tym sklepie też jest psc 100zł, czyli za te punkty dostane 100zł ? xd, a drugie to czy streamy są czesto ? w jakie dni ? bo zależy mi an chajsie w gta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czlowiekduch16 napisał:

aha, to fajna sprawa, mam jeszcze 2 pytania, pierwsze to takie bo w tym sklepie też jest psc 100zł, czyli za te punkty dostane 100zł ? xd, a drugie to czy streamy są czesto ? w jakie dni ? bo zależy mi an chajsie w gta :D

ehh tak ale obliczyles to wgl? Zeby dostac np Level Up trzeba siedziec 7 dni tak jakbys ciagle ogladal przez 7 dni : p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czlowiekduch16 napisał:

aha, to fajna sprawa, mam jeszcze 2 pytania, pierwsze to takie bo w tym sklepie też jest psc 100zł, czyli za te punkty dostane 100zł ? xd, a drugie to czy streamy są czesto ? w jakie dni ? bo zależy mi an chajsie w gta :D

Na górze forum masz zakładkę live a w niej liva z gtaforum. Służy on do bocenia punktów i jest praktycznie 24/7 ;)

1 minutę temu, Marynekow napisał:

ehh tak ale obliczyles to wgl? Zeby dostac np Level Up trzeba siedziec 7 dni tak jakbys ciagle ogladal przez 7 dni : p

Znowu zaczynasz swoje "nie wiem więc się wypowiem"?

  • Haha 1

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Cruzzer napisał:

Na górze forum masz zakładkę live a w niej liva z gtaforum. Służy on do bocenia punktów i jest praktycznie 24/7 ;)

Znowu zaczynasz swoje "nie wiem więc się wypowiem"?

Weź bo ci jeszcze dam umrzyj tak jak ty to zrobileś  ;(

Róbcie jak chcecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namo, jaki jest czas oczekiwania zaproszenia do znajomych? Zakupiłem usługę oraz na forum pisze cytuje "Kiedy już wyślesz donejta otrzymasz wciągu kilkunastu minut otrzymasz zaproszenie do znajomych na Socialclub od pewnego gracza z wiadomością o treści "Money Lobby gtaforum.pl"." Mozna prosic o bardziej przyblizony czas oczekiwania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, LecraMM napisał:

Namo, jaki jest czas oczekiwania zaproszenia do znajomych? Zakupiłem usługę oraz na forum pisze cytuje "Kiedy już wyślesz donejta otrzymasz wciągu kilkunastu minut otrzymasz zaproszenie do znajomych na Socialclub od pewnego gracza z wiadomością o treści "Money Lobby gtaforum.pl"." Mozna prosic o bardziej przyblizony czas oczekiwania?

35 minut temu, Namo napisał:

W maju kurwa obsrany gówniaku

@LecraMM sprawdziłem w kalendarzu i zaproszenia pójdą po moich urodzinach. Po 28 maja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum