Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 2018-02-20 wysłałem 5$ i dołączyłem do sesji gtaforum. Po trzydziestu minutach nie miałem już w znajomych gtaforum. Czy jest możliwość odzyskania gtaforum do znajomych, a jeżeli tak to proszę o zaproszenie do znajomych TetraHydroKannab i odpowiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Dafitel napisał:

A jeszcze takie pytanie. Jakby mi wyjebało neta w trakcie zbierania to mogę bez problemu z powrotem dołączyć do sesji, czy wtedy przepadło już?


Możesz bez problemu w każdej chwili wbijać do sesji do póki nie złamiesz regulaminu i nie nazbierasz pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, TetraHydroKannab napisał:

Dnia 2018-02-20 wysłałem 5$ i dołączyłem do sesji gtaforum. Po trzydziestu minutach nie miałem już w znajomych gtaforum. Czy jest możliwość odzyskania gtaforum do znajomych, a jeżeli tak to proszę o zaproszenie do znajomych TetraHydroKannab i odpowiedż.

Polecam przeczytać regulamin przed kupnem money lobby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Klaw3k ♡ Ola napisał:

Jak to jest z płaceniem przez sms, podawanie numeru jest konieczne nie można np wysłać sms'a z dana treścią i numerem? Ponieważ na internecie jest wiele stron na których trzeba podać numer telefonu a później naliczają koszty.


Nie martw się nic, po podaniu numeru telefonu przyjdzie ci kod, który podasz na stronie i pobierze ci z konta pieniądze. Nie jest to żadna nie uczciwa strona.

24 minuty temu, 50pessos napisał:

@Namo W jakim czasie od zapłaty zazwyczaj konta zapraszają do znajomych i robią sesje? 


Ja czekałem kilka godzin to zależy od natłoku ludzi a jest ich bardzo dużo w ostatnim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

od razu przepraszam, za pytanie, bo pewnie już było ale nie mam czasu szukać bo siedzę w pracy, ile się czeka na zaproszenie? Nie ukrywam, że troszkę mnie czas goni bo za kilka dni muszę też wyjechać na kilka dni.
Z góry dziękuję za odpowiedzi i przepraszam, za głupie pytania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kravter napisał:

nie mam czasu szukać bo siedzę w pracy

Czyli nie jesteś w wieku szkolnym?

2 minuty temu, kravter napisał:

troszkę mnie czas goni

O kurde jaki pracuś zagoniony, to dlaczego kupujesz najtańszą opcję pozyskania kasy w GTA Online?

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum