Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

To nie scam, oszustwo czy inne bzdety które tu wypisujecie. Namo po prostu bardzo szanuje swój regulamin i jak ktoś go nie przestrzega to jego własny problem i strata. Dostałem zaproszenie po 1,5 dnia, i dziś od 12 stałem i zbierałem żniwo więc polecam i bezproblemowo się całość odbywa o tyle i o ile przestrzegacie tych kilku prostych zasad ;)

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Bengal napisał:

To nie scam, oszustwo czy inne bzdety które tu wypisujecie. Namo po prostu bardzo szanuje swój regulamin i jak ktoś go nie przestrzega to jego własny problem i strata. Dostałem zaproszenie po 1,5 dnia, i dziś od 12 stałem i zbierałem żniwo więc polecam i bezproblemowo się całość odbywa o tyle i o ile przestrzegacie tych kilku prostych zasad ;)

dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, GenBast3rd napisał:

Nie brzmi to zbyt optymistycznie, ale zaczekam :)

Ale co nie brzmi optymistycznie, że jest kolejka? Nigdzie nie masz napisane, że dostęp jest natychmiastowy. Wręcz przeciwnie, informacja o kolejce, poza pierwszym postem, przewija się po kilka razy na każdą stronę tematu. Chętnych jest wielu, miejsc na koncie mniej. W biedronce też wyjesz jak trzeba poczekać na swoją kolej, że Ty płacisz, wymagasz i lecisz jak tylko Pani zawoła "zapraszam do kasy obok"?

Skoro i tak czekasz, to poświęć te kilka minut na przewertowanie kilku stron w tył, a zobaczysz czego się spodziewać, ile czekać. A przede wszystkim powtórz sobie pierwszy post z regulaminem, żeby nie wylecieć szybciej niż dostaniesz dostęp :).

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w sobotę zakupiłem money lobby i w niedzielę otrzymałem zaproszenie. Byłem w sesji kilka razy i zebrałem łącznie z 25mln. Dzisiaj przychodzę ze szkoły i patrzę, że nie mam gtaforum.pl w znajomych. Nie wiem dlaczego, skoro przestrzegałem regulaminu. Wiem, że jest też taka możliwość, że zabrakło miejsca dla innych znajomych, ale wydaje mi się, że powinno się w takiej sytuacji wyrzucić ze znajomych tych, którzy już długo zalegają. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum