Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, risingsun255 napisał:

Jak się jest jełopem i odpowiada na każde takie pytanie co ja na to poradzę. Można wcale nie odpowiadać ale lepiej ludzi wyzywać albo pierdolić kocopoły. Widzę ze również masz tak samo ubogi słownik. Polecam się do edukować :x

Nie powiem jak ty pisałeś z kont webspider itp itd, więc teraz nie płacz. Do tego widzę, że prujesz się do Namo pod każdym filmem wrzuconym przez skiepków i innych gówniaków skieflanów. Jesteś zdesperowanym gówniakiem który nie może się pogodzić z tym, że Namo mu nie odpisał lub że zaproszenia na moneylobby nie dostał.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gabrys napisał:
36 minut temu, Namo napisał:

mam pytanie ponieważ podając nick z social club nie można napisać kropki to czy mogę napisać swoją nazwe social club w wiadomości do streamera?

Napisz bez kropki ale w wiadomości dodaj o tym informacje.

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po prawdzie Namo to nie zazdroszczę Ci że musisz się użerać z tymi  ***** -  fakt kasa niezła, jednak psycha siada od tego spierdo.... z którym masz do czynienia.

Osobiście wolę swój etat + fuszki, bidy nie klepię, nie przepracowuję się i co ważne mam spokojną dupę, a jak ktoś ma coś na już/wczoraj/przedwczoraj - to ma peszka :)

Uwielbiam nasze procedury - to one sprawiają że nawet dyrektor z członkami zarządu muszą się płaszczyć żeby coś sobie poza grafikiem załatwić xD

Gówniane kwiaty wyglądają jak zwykłe kwiaty, ale jak się powącha to śmierdzą gównem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gabrys napisał:

czy za 50zł dostanę 100mln i lvl?

tak, na Level Up\

1 godzinę temu, Krzysiob napisał:

zbierało się maksymalnie 20 min

bo były worki 40k, przeszkadzało to R* więc usunął z gry

1 godzinę temu, Krzysiob napisał:

forum nie miało takiej popularności

trzeba przyznać, że czasem jak wjadą tutaj gówniaki to mózg staje w poprzek

4 godziny temu, Oscor napisał:

musisz się użerać

Tak, czasem puszczą nerwy ale lubię GTA i tworzenie takich społeczności.

4 godziny temu, Oscor napisał:

bidy nie klepię

Ja też nie, dość wysokie jest wynagrodzenie za tzw. szkodliwe.

  • Lubię to 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum