Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Ej to sprawa wyglada tak, wywalilo mnie faktycznie z GTA ONLINE jak farmilem tam u was i odpalilem ponownie mialem dokladnie 4.6 milionow GTA$ i nie mialem trybu pasywnego bo zapomnialem ponownie go wlaczyc i 2x razy bot mnie zabil i potem wywalil ze znajomych. Dacie mi zaproszenie jeszcze raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą, Szymskee napisał:

Ej to sprawa wyglada tak, wywalilo mnie faktycznie z GTA ONLINE jak farmilem tam u was i odpalilem ponownie mialem dokladnie 4.6 milionow GTA$ i nie mialem trybu pasywnego bo zapomnialem ponownie go wlaczyc i 2x razy bot mnie zabil i potem wywalil ze znajomych. Dacie mi zaproszenie jeszcze raz?

no to rip kup sobie jeszcze raz, złamałeś regulamin twoja sprawa XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, goryyyyl napisał:

tyle napisał

policzyłem

1 minutę temu, goryyyyl napisał:

uszanuj moją prośbę

a ty się cymbale odpierdol od mojej skrzynki i czekaj na swoją kolej tak jak twoja matka na twojego starego na dworcu 1985 roku

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z uruchomieniem nowej maszyny do sypania hajsu na Money Lobby sesję będą teraz 100% 24/7. Z tą modernizacją wiąże się też zmiana konta konta sypiącego, każdy kto zakupił wjazd na Money Lobby po 23 maja dostał zaproszenie od nowej postaci, sprawdźcie więc swoje skrzynki z wiadomościami. Zaproszenia poszły do każdego kto poprawnie wysłał donate, nawet ci którzy zostali wrzuceni ze znajomych za złamanie regulaminu, taka abolicja.

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum