Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

@Maciek To fajnie by bylo, gdybyscie planowali sobie sesje bo ja np nie jestem dzieciakiem, ktory po szkole nie ma nic do roboty tylko siedzenie przed kompem. Gdybym wiedzial, ze nikogo nie bedzie o 16 to albo zostalbym dluzej w pracy, albo bym sobie cos zalatwil albo nawet do glupiego sklepu poszedl wracajac z pracy. :) Nie mowie tego zlosliwie :) Ale takie zachowanie i np przy ostatniej sesji napisanie na chacie, ze np nastepnego dnia sesje od 18:00 bo cos tam i nikt nie moze wczesniej byloby widziane bardziej profesjonalnie przez innych i zaoszczedziloby to zbednych pytan i wiadomosci prywatnych na fdorum :) No i wasz humor bylby lepszy (niz np ten z wczoraj ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale człowieku są w życiu takie sytuacje, których nie jesteś w stanie przewidzieć. Dajmy taki przykład: "Dzisiaj rano umiera moja mama, mimo to że wczoraj nic jej nie było z tego względu w dniu dzisiejszym nie będę robił money lobby". I co wczoraj na czacie miałem ci napisać taką informacje? Weź ogarnij dupe

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maciek Jacy wy wszyscy jestescie nerwowi i wulgarni. Podjales sie takiego zajecia a nie innego to rob to z szacunkiem do drugiej osoby. Ja tylko dalem propozycje jak mozna sie zorganizowac a przykladowa smierc w rodzinie jest wypadkiem losowym i jezeli cos takieg mialoby miejsce to od tego wlasnie jest forum, zeby o tym napisac. To chyba mozna zrobic majac na uwadze osoby, ktore wam zaplacily jakies pieniazki za swoje uslugi, prawda? I nie musisz byc w niemily w moja strone bo ja w zaden sposob nie bylem niemily dla Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maciek To teraz z innej beczki. Powiedz mi Macku czy ta dzisiejsza sesja 16:00 - 17:00 bedzie przelozona na inny dzien w ramach wyrownania? Proponuje piatek, jest to dzien wolny wiec mozna zrobic jedna sesje money lobby np o 11:00 badz 12:00 dla tych, ktorzy dzis mieli sie na niej znalezc? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maciek Sluchaj, Macius. Sami pisaliscie na pierwszej stronie, ze zazwyczaj robicie wiecej sesji niz to przewidzial wasz grafik, czyli cytuje "

Pierwsza sesja 16:00 - 17:00 @Namo lub @Maciek

Druga sesja 18:00 - 19:00 @Namo lub @Maciek

Trzecia sesja 20:00 - 21:00 @Maciek

Zazwyczaj robimy więcej sesji niż zaplanowane powyżej."

Wiec chyba nic dziwnego ze pytam. Jezeli Wy macie z tym problem to skasujcie to jedno zdanie i bedzie po sprawie. Dajac jakies widelki musicie liczycz sie z tym, ze beda pytania. I mozna odpowiedziec normalnie z kultura "nie, jest przerwa godzinna" i wszystko. To jest jakis problem znow dla was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Namo Za pyskowanie? Raczej za rady zeby nie stracic klientow. 

1 minutę temu, Namo napisał:

@MrChudzik ban na Money Lobby za pyskowanie.

@Maciek Sluchaj, Macius. Sami pisaliscie na pierwszej stronie, ze zazwyczaj robicie wiecej sesji niz to przewidzial wasz grafik, czyli cytuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo przestał(a) promować temat
  • Namo promuje ten temat
  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum