Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, KapitanOczywisty napisał:

kompleks wladzy im sie udziela to jasnie krol Cie zablokowal

Właśnie, to jest moja ekipa i moje forum i mogę robić sobie co mi się podoba. Wkurza mnie jak przyjdzie taki jeden z drugim szeryfem i próbuje mi życie układać. Czasem grają w GTA takie typy co w realu są kierownikami budowy i mieszkają u mamusi, przychodzą na mojego tsa i mówią mi jak mam prowadzić ekipę, żeby młodych graczy wywalić bo nie mają mutacji. Niech założą sobie swoją ekipę która i tak rozleci się po kilku tygodniach.

  • Lubię to 2

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Namo napisał:

Właśnie, to jest moja ekipa i moje forum i mogę robić sobie co mi się podoba.

To prawda, twoje podworko i rob co chcesz, w granicach wolnosci ;) Ale gość nie sapał tylko dopytywal, nie uzyl nawet zadnego niekulturalnego zwrotu wiec nie ma powodu by uznac to za pyskowanie, a juz na bank nie ma powodu do oszukiwania na jakies smieszne 20 zl - nie chcesz mu sprzedac towaru/wykonac uslugi wedle swojego widzimisie to zwroc mu hajs - tylko do tego mam jakies "ale" ;) reszta to wasza wewnerzna sprawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, KapitanOczywisty napisał:

w granicach wolnosci

Czego?

27 minut temu, KapitanOczywisty napisał:

gość nie sapał tylko dopytywal

Sapał, jego ton był iście szeryfowski jak również próbował nas nauczać swego światopoglądu co zazwyczaj można zaobserwować na wypoku. Dostał info od Maćka, że Money Lobby będzie później po czym próbował rozstawiać nas po kątach.

31 minut temu, KapitanOczywisty napisał:

nie ma powodu do oszukiwania na jakies smieszne 20 zl

Fakt, te pieniądze są śmieszne, na tyle aby nie rzucać się z mostu czy zrywać wcześniej z pracy. Ci co korzystają z money lobby wiedzą, że robimy więcej sesji z hajsem niż wspomniane 3. Często wychodzi nawet 8 sesji a ostatnia o pierwszej w nocy. Informujemy o tym w pierwszym wątku " ... Zazwyczaj robimy więcej sesji niż zaplanowane powyżej... ". Dla inteligentnego człowieka taki zapis to informacja, ze gdyby nie odbyła się zaplanowany zrzut to kolejne kilka będzie tego samego wieczoru. Trzeba tylko mieć trochę empatii a nie strzępić niepotrzebnie ryja i cwaniakować.

38 minut temu, KapitanOczywisty napisał:

do tego mam jakies "ale"

Wiesz co mnie obchodzi?

YFIri5g.jpg

  • Lubię to 3

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, KosmoMalpa napisał:

Money lobby odbywa się codziennie

w dodatku więcej razy niż wspomniane 3 razy. Ni trzeba zrywać się z pracy albo olać zakupy żeby w nim uczestniczyć. W dodatku często zostawiamy graczy na 4 i piąty dzień Money Lobby jeżeli nie ma dużo nowych uczestników.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Namo nie, próbuję swoje zdanie wyrazić i skomentować to co widzę. Gdybym chciał Cię moim zdaniem zainteresować to bym cytował Cię w pierwszym poście. A gdyby Ciebie moje zdanie nie interesowało, to byś nawet nie odpowiadał, "pierdolony hipokryto" ;) /EOT

Edytowane przez KapitanOczywisty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KapitanOczywisty napisał:

próbuję swoje zdanie wyrazić

Znajdź sobie inne miejsce na tego typu wypociny. Proponuję założyć bloga lub konto na wypoku.

6 minut temu, KapitanOczywisty napisał:

byś nawet nie odpowiedział

Gdyby mnie interesowało twoje zdanie to oddał bym tamtemu typowi 20 zł a Money Lobby robił w wyznaczonych godzinach. Jak na razie dostałeś instrukcję gdzie mam twoje zdanie bez tego żyłbyś w przeświadczeniu, że kogoś interesuje co biadolisz.

  • Lubię to 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że czyjeś zdanie Cię intetesuje nie znaczy że się do niego stosujesz. Jak widać się nie stosujesz, ale jednak interesujesz skoro odpisujesz i czytasz mimo, że ciąglę piszę że dla mnie wątek jest skończony i nie ma sensu drążyć, to sam dalej drążysz.

2 minuty temu, Namo napisał:

Znajdź sobie inne miejsce na tego typu wypociny. Proponuję założyć bloga lub konto na wypoku.

A to forum nie jest od dyskusji? Poza tym co miałem do powiedzenia już powiedziałem i Ty też. Skończmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koks2130 " Za 5 EUR otrzymasz dostęp do udziału w sesji swobodnej na PC" więc jak ja to rozumiem to jeśli sesja się odbyła, a Ciebie nie było to trudno, bo kupujesz dostęp do sesji zgodnie ze znanym wcześniej rozkładem a nie hajsy. Poza tym jeszcze niejedna będzie przez te ostatnie Twoje 24 godziny więc pewnie się nałapiesz mamony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo przestał(a) promować temat
  • Namo promuje ten temat
  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum