Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, kielarosek napisał:

money lobby po kupieniu jest dostępne na 24h tak?

Ty już nie masz szans. Ludzie tacy jak ty którzy nie umieją poczekać na odpowiedz i odrazu piszą:

Dnia 3.07.2018 o 19:01, kielarosek napisał:

taaa czyli zostałem okradziony tak?

fajnie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MewaKruKru napisał:

ludzie będą cię oczerniać i oczerniać

Mi to nie przeszkadza, ja nie będę gówniakom w dupę wchodził. Mam wystarczająco duży ruch żeby pozwolić sobie na usuwanie z Money Lobby gówniaków co spamią lub mają wyjebane na regulamin.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą, Namo napisał:

Mi to nie przeszkadza, ja nie będę gówniakom w dupę wchodził. Mam wystarczająco duży ruch żeby pozwolić sobie na usuwanie z Money Lobby gówniaków co spamią lub mają wyjebane na regulamin.

W sumie to jakbys nagrał taki film to jakiś tam % byś miał mniejszy zarobek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Namo napisał:

Naucz się czytać gówniaku spierdolony. 

(prawdopodobnie) dorosły... a zachowuje się jak dzieciak ahhh jaki ten świat i ty jesteście spierdoleni wgl wiem że pewnie na to odpowiesz tekstem typu "twoja stara" lub "twój stary" bo na nic innego twój niedorozwinięty i zapełniony pychą móżdżek na nic innego Ci nie pozwala Namo 

przykro mi cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą, Namo napisał:

Może i to dobry pomysł. Jak wrócę to mam dużo zaplanowane. Uleżałem się na plaży i wymyśliłem trochę fajnych rzeczy.

Jak chcesz mogę wpłacić 5 euro za money lobby pokazać od a do z jak to się robi,metodą psc i wrzuciłbym to na swój kanał oraz tutaj bym stworzył jakiś temat,żebyś miał mniej na głowie. 

1 minutę temu, kielarosek napisał:

(prawdopodobnie) dorosły... a zachowuje się jak dzieciak ahhh jaki ten świat i ty jesteście spierdoleni wgl wiem że pewnie na to odpowiesz tekstem typu "twoja stara" lub "twój stary" bo na nic innego twój niedorozwinięty i zapełniony pychą móżdżek na nic innego Ci nie pozwala Namo 

przykro mi cześć

AHHAAHHAHAHAH prawdopodobnie dorosły rozjebałeś. " a zachowuje się jak dzieciak ahhh jaki ten świat i ty jesteście spierdoleni wgl" piszesz jak te dzieci niedojebane mózgowo z depresją z grupy "Magic Squad" na facebooku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, kielarosek napisał:

dorosły... a zachowuje się jak dzieciak

Nie każdy w moim wieku będzie dla ciebie miły jak twój nauczyciel wuefu.

56 minut temu, kielarosek napisał:

twoja stara

56 minut temu, kielarosek napisał:

twój stary

Wymieniłeś dwie osoby do których można mieć pretensje, że takiego gówniaka jak ty nie utłukli zaraz po porodzie.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jancik napisał:

Witam.

Przed chwilą kupiłem Money Lobby za 5 Euro przez PayPal. Po dokonaniu zapłaty przeniosło mnie znowu na stronę na TipeeeStream i pokazało Error, a pieniądze zeszły

Przed chwilą miałem to samo i też miałem pisać o co chodzi. Otrzymałeś swoją usługę? Szkoda hajsu na drugi przelew bo kupowałem boosta za 45 a nie 90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum