Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, akamaru89 napisał:

mnie nie znając?

Po paru debilnych tekstach znam cię wystarczająco, że masz niedojebanie mózgowe.

9 minut temu, akamaru89 napisał:

cięzko mi

Teraz już wiemy, że twoja praca nie jest najwyższych lotów bo stać cię co najwyżej na money lobby które najczęściej kupują dzieci za kieszonkowe.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, jeśli oceniasz ludzi po tak trywialnych przypadkach to tylko świadczy o tym jakim idiotom jesteś, zero kultury cham i prostak. Zajmuję się administracją aplikacji serwerowych w jednej z największych korporacji w Europie, dla klienta francuskiego, jestem inżynierem. To stanowisko o którym co najwyżej możesz sobie poczytać gnojku.

Niczym nie sprowokowany obrażasz obcych ludzi bo co? bo jesteś kurwa anonimowy? 

te 22zł wsadź sobie w pizdę, nie zbiednieję przez to.

Tak tego nie zostawię, w tym momencie piszę do Rockstara, ciekawe jak oni się zapatrują na te szwindle. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, akamaru89 napisał:

jakim idiotom jesteś

Pewno i jestem, ale czytam, opis tego co kupuje w internecie.

10 minut temu, akamaru89 napisał:

cham i prostak

Ale potrafię czytać i nie muszę jebać w robocie. Przed chwilą wstałem, idę kurzyć i pic kawę.

10 minut temu, akamaru89 napisał:

jestem inżynierem

Super, inżynier debil który nie potrafi czytać. Obyś nie konstruował jakiejś rakiety bo pierdolnie na jakąś wioskę i pozabija ludzi.

10 minut temu, akamaru89 napisał:

jesteś kurwa anonimowy?

Nie jestem. Jakbyś nie był debilem to byś wiedział, że na skrzynce masz dane mojej firmy.

10 minut temu, akamaru89 napisał:

obrażasz obcych ludzi bo co?

Bo mi spamią forum swoim niedojebaniem, a tego nie lubię.

10 minut temu, akamaru89 napisał:

jak oni się zapatrują na te szwindle

Generalnie, mogą mi wylizać rów.

10 minut temu, akamaru89 napisał:

piszę do Rockstara

Jesteś tak niedojebanym umysłowo inżynierem, że nie potrafisz wywnioskować, że ktoś mógł to zrobić w ciągu dwóch lat istnienia Money Lobby a te nadal działa? 

  • Lubię to 2
  • Haha 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem, bezrobotny frajer dowartościowujący się w internecie hahaha, to nazywasz firmą? tak traktujesz klientów? niby potrafisz czytać a pierdolisz coś o konstruowaniu rakiet ?  

skoro firma istnieje to mogę zgłosić oszustwo, za marne 5euro sprawy nie będzie, ale za próbę oszustwa już owszem. 

A wystarczyło zachować się jak normalny człowiek a nie jak jebany cham.

a co do Rockstara to sprawdzę to sam ? 

spadam stąd, takiego patologicznego forum w życiu nie widziałem i nie chcę być jego częścią.

nie dość, ze cham to jeszcze złodziej... 

zapłaciłem za usługę, nie dosć, że usługi nie było to jeszcze dostałem zjeby. Powodzenia w biznesie, obyś dostał bana.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, akamaru89 napisał:

tak traktujesz klientów?

Jesteś debilem, idiotą który nie potrafi czytać.

akamaru89.png

2 minuty temu, akamaru89 napisał:

firma istnieje

Tak Panie Inżynierze, ktoś kto prowadzi działalność gospodarczą to

3 minuty temu, akamaru89 napisał:

bezrobotny frajer

  • Lubię to 2

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, akamaru89 napisał:

tak traktujesz klientów

Akurat przerwę twój zjebany tok myślenia. Nie raz kupowałem coś od Namo i za każdym razem wszystko wykonane pierwsza klasa. Zobacz sobie opinie zadowolonych klientów. Jeśli nie dostałeś usługi, to coś zjebałeś.

3 minuty temu, akamaru89 napisał:

za marne 5euro

Dla ciebie to jest cały majątek.

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, akamaru89 napisał:

Zajmuję się administracją aplikacji serwerowych w jednej z największych korporacji w Europie, dla klienta francuskiego, jestem inżynierem.

Ty debilu dysku podpiąć nie potrafisz a ciśniesz, że inżynier jesteś. Wypierdalaj pierdolić gdzieś indziej.

czajka.png

  • Haha 4

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Namo napisał:

dysku podpiąć nie potrafisz

Serio? Ja pierdole co za cymbał. hahaha

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Namo napisał:

Sterczenie na polu golfowym bez włączonego trybu pasywnego nazywasz kurwa

?

Ale po tym jak mnie zabiłem w końcu znalazłem jak to włączyć i włączyłem  proszę o dodanie już nie zrobię tego samego błędu już wiem co moge czego nie moge i mam to włączone już .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum