Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Wysyłając donate zaakceptowałeś regulamin którego pewno nawet nie czytałeś.

Steve2k11.png

14 minut temu, Steve2k11 napisał:

po tym jak mnie zabiłem w końcu znalazłem jak to włączyć i włączyłem

Po tym jak wjebałeś się na pole golfowe bez pasywki zostałeś zabity, wyrzuciło się poza ogrodzenie a ty drugi raz wróciłeś bez niej w miejsce sypania.

1 minutę temu, Steve2k11 napisał:

Daj mi tą szanse

Nie jestem twoją mamą żeby dawać ci szansę, idź do niej żeby dała ci na kolejnego donejta i skomlej tutaj bop cię wypierdolę z forum

9 minut temu, Steve2k11 napisał:

jak weszłem

w dodatku gówniak analfabeta

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Namo napisał:

Wysyłając donate zaakceptowałeś regulamin którego pewno nawet nie czytałeś.

Steve2k11.png

Po tym jak wjebałeś się na pole golfowe bez pasywki zostałeś zabity, wyrzuciło się poza ogrodzenie a ty drugi raz wróciłeś bez niej w miejsce sypania.

Nie jestem twoją mamą żeby dawać ci szansę, idź do niej żeby dała ci na kolejnego donejta i skomlej tutaj bop cię wypierdolę z forum

Bo nie wiedziałem jak to włączyć po tym jak wyszedłeś to szukałem na internecie jak to włączyć i znalazłem i włączyłem ale było za pózno naprawdę porszę o ostatnią szansę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Steve2k11 napisał:

@Namo  zostałem usunięty ze znajomych chociasz 

chociaż * Też mnie nie stać na słownik ortograficzny. 

19 minut temu, Steve2k11 napisał:

Żadnej zasady nie złamałem tylko z tą jedyną próbowałem ja znaleść jak weszłem ale nie mogłem znaleść ale po tem ją znalazłem i włączyłem no prosze ?

To zanim wbijesz na pole golfowe włącz pasywkę. 

6 minut temu, Steve2k11 napisał:

Ależ jesteś pojebanym cwelem siema nie warto tu kupowac jak taki jesteś .

pojebanym cwelem jest twój stary dlatego,że zrobił takiego chuja i wyskoczył z pizdy matki w zbroi diaxowej niczym w minecrafcie i wojuję tera na dzielni kurwa z bomboxem,E-szlugiem za zajebany hajs matki,która pracuję w burdelu.

Edytowane przez MewaKruKru
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum