Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

@Steve2k11 Zamiast wydawać kolejne 5€ to lepiej dopłać 5€ i kup Level Up'a zamiast lobby.
1.Oszczędzasz czas.
2.Nie masz szans wyrwać bana.
3.Kasa idzie od razu na konto.
4.Masz więcej korzyści - odblokowane bronie, kostiumy itp.
5.Nie zostaniesz wyrzucony z lobby za złamanie regulaminu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja, czy będę mógł dołączyć później albo jutro rano gdyż teraz na sesji non stop wyskakuje komunikat "Transakcja nie powiodła się ponieważ serwery otrzymały zbyt wiele zapytań z Twojej gry"? Dzisiaj R* ogólnie ma problemy a odebrałem normalnie 10 milionów i zaczal wyskakiwać ten problem i trzeba non stop klikać enter a kasa nie idzie :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zbyszek napisał:

Heja, czy będę mógł dołączyć później albo jutro rano gdyż teraz na sesji non stop wyskakuje komunikat "Transakcja nie powiodła się ponieważ serwery otrzymały zbyt wiele zapytań z Twojej gry"? Dzisiaj R* ogólnie ma problemy a odebrałem normalnie 10 milionów i zaczal wyskakiwać ten problem i trzeba non stop klikać enter a kasa nie idzie ?

To wyskakuje codziennie więc nie marudź.

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EHhh a więc tak. Namo słabo się wywiązujesz z umowy. Kazałeś mi przeczytać regulamin w którym nie ma żadnej wzmianki na temat ile czasu ma się na zebranie pieniędzy. Żadnego punktu dotyczącego regulaminu nie złamałem.

<17:15:32> "MITOMANEK": masz chwilke by zamienic 2 zdania?
<17:15:38> "Namo": nie
<17:18:12> "MITOMANEK": rzecz jest w tym ze usunales mnie ze znajomych w gta. teraz nie mam dostepu do money lobby, zebralem 37milionow wirutalnej kasy a umawialismy sie na 100
<17:18:25> "Namo": czytałeś regulamin gówniaku?

Pozdroooooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Gralin napisał:

słabo się wywiązujesz z umowy

Ty jeszcze słabiej, zaakceptowałeś regulamin przed wysłaniem donate

MitomanekPL.png

i wpierdalasz mi się na pole golfowe bez włączonego trybu pasywnego więc skończ gówniaku pierdolić, że

41 minut temu, Gralin napisał:

regulaminu nie złamałem

  • Lubię to 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum