Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam ale regulamin cały przeczytałem stałem na pasywnym zalecane jest się nie ruszac to się nie ruszałem

jak bylem gdzies indziej to dojezdzalem autem tam i robie to co u gory jest napisane nikomu kasy nie podkradlem

ale to nie przypadek bo gdy ostatni raz farmilem kase to sam wyszlem z sesji , aha i kasy nie wplywala do banku

a jak cos zle jednak zrobilem to przepraszam i więcej tego nie popelnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ForntDust napisał:

przepraszam

Patrząc na sposób w jaki wypełniłeś wiadomość można tylko się domyślać, że zrobiłeś to po swojemu i nie zrozumiałeś pisanego po polsku opisu i regulaminu.

Tak jak każdy usunięty ze znajomych, dopiero po tym czytacie regulamin i próbujecie mnie zapewnić, że był stosowany. Przeczytaj regulamin, tam jest napisane jak wrócić na sesję.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trochę mi smutno bo nic nie zrobilem niestosownego a te 30 zł mialo byc na wakacje na pamiątki a jednak wydalem na money lobby

ale szkoda że się nie da cofnąć ?
 

widocznie kasa w plecy bo ledwo z 30 mln zebralem

czyli nie ma szans na ponownie uczęstniczenie w money lobby ?

nawet jak wplace kolejne 30 zł ?

ps. napisalem wiadomosc po angielsku bo myslalem ze odbiorca to nie polak więc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ForntDust napisał:

nic nie zrobilem niestosownego

A ja nie wyrzucam z money lobby za niewinność.

6 minut temu, ForntDust napisał:

jak wplace kolejne 30 zł ?

Widzisz, znowu się podkładasz, jakbyś czytał regulamin to byś wiedział.

6 minut temu, ForntDust napisał:

myslalem ze

Dorabianie sobie własnej ideologi do money lobby to najczęstsza przyczyna wylecenia z niego.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz czytalem byle znalesc to o nie cofaniu

a jestem taki wkurzony że nawet nie wiem prawie co piszę

ale nwm czy będe chcial kolejne 30 zł wydac na to bo dość już mam tego wszystkiego

dzis awantura o to na co dalem te 30 zł i się okazalo że poszly w plecy

a da rade aby ponownie powrocic do money lobby "nie licząc ponownej zaplaty " ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ForntDust napisał:

tu chodzi tylko o kase

A ty myślałeś, że to plac zabaw da dzieci albo fundacja uszczęśliwiająca gówniaki?

6 minut temu, ForntDust napisał:

obrażasz za co ?

Za to, że nie potrafisz czytać. Wydajesz pieniądze rodziców i nie czytasz warunków kupowanej usługi. Takich ludzi się wyzywa, tłumaczy się im, że są idiotami żeby ogarnęli dupę. Całe gówniakowe życie matka cię huśtała i chwaliła i przez to nie szanujesz jej pieniędzy.

6 minut temu, ForntDust napisał:

NIE POLECAM

Kogo interesuje co poleca lub nie jakiś gówniak. Gówniak się obsra a karawana jedzie dalej, coraz szybciej.

6 minut temu, ForntDust napisał:

dalem 30 zł

Miałeś za to zebrać hajs do GTA Online, a że jesteś głupi to zapłaciłeś podatek od głupoty.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ForntDust napisał:

ci dalem 30 zł ???

Ciesz się że w ogóle te 30 mln zebrałeś jak 8mln kosztuje kartami shark około 150 zł

26 minut temu, ForntDust napisał:

NIE POLECAM NIE KUPYWAC TEGO GOWNA

A kogo obchodzi 1 zły na 99 pozytywnych głosów.. chyba tylko antyszczepionkowców xD

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Vivaceblock napisał:

99 pozytywnych głosów

Nie ma pozytywnym, wątek o money lobby to istna ściana płaczu gówniaków. Ci co wbili na Money Lobby i zebrali to co mieli nie piszą pozytywnych opinii, tylko te gówniaki srają bo ich wyjebałem za posiadanie regulaminu w dupie.

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Namo napisał:

Ci co wbili na Money Lobby i zebrali to co mieli nie piszą pozytywnych opinii, tylko te gówniaki srają bo ich wyjebałem za posiadanie regulaminu w dupie. 

Potem przychodzą takie zjeby jak koleś na zdjęciu poniżej i pierdolą, że z Money Lobby za nic wyrzucasz ?

firefox_2018-08-02_22-06-46.png.73aa9fd0770b8ccffe88e5c272d73343.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze @keflan nie robi Money Lobby, bo go nie stać, matka by go zajebała jakby przyszedł rachunek za prąd. Nie zarabia tyle, żeby utrzymać sesję chociaż w ciągu dnia. Tak samo Malboro, odpala sesję na kilka godzin dziennie bo nie ma klientów. Tylko u mnie jest tłok i tylko u mnie można 24/h zbierać hajs, nawet więcej jak GTA$ 100 000 000 bez bana kurwa od 2016 roku.

Skieflan wyciąga od gówniaków dane do logowania po czym kradnie im konta, sądząc po ostatnich poszukiwaniach go przez tych co konta stracili. Bieda tak zagląda w oczy, że za marne 20 zł musi logować się komuś na konto i jeszcze musi być dla nich miły. Musi bo by kurwa nie zarobił, inne gówniaki na grupkach robią to samo  nawet za 5 zł, po banach zwijają intertes. Nazywa to "Money Lobby" a nie ma to związku z sesją na której sypany jest hajs, moduje banable hajs jakimiś gównianymi haxami bez bajpasa i potem musi blokować wkurwionych ludzi na fb albo tych którym konta zajebał. 

19 minut temu, Vivaceblock napisał:

może sobie wyzywać publicznie klientów bez konsekwencji

Ja się nie muszę nikomu kłaniać. Na miejsce jednego gówniaka co nie potrafi czytać mam 12 następnych. Moje zasięgi pozwalają mi na selekcję tych którzy u mnie dostaną bezpieczny hajs. 

  • Lubię to 2
  • Dzięki 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie płatności kartą wyskakuje taki błąd...    "An error occurred during your payment"

Próbowałem ponownie jakieś 5 razy w przedziałach czasowych ok. 15 minut. Wszystkie dane wpisuje poprawnie a na karcie z pewnością są pieniądze i nie ma żadnej blokady. Czym to może być spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum