Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Namo napisał:

Na wszystkie pytania pod tematem Money Lobby odpowiedź jest w pierwszym wątku. Widać, że też masz z tym problem pytając o modowanie w wątku z Money Lobby.

Nie może pyskować bo nie ma klientów. Jaja by ci wylizał, że kupiłeś u niego zamiast jak wszyscy u @Namo. Ja mam setkę klientów dziennie, jakbym każdemu gówniakowi tłumaczył osobno co ma zrobić żeby nie wylecieć z Money Lobby to brakło by mi godzin w dobie.

Czekaj na swoją kolej, wrócisz po resecie postaci albo z nowym kontem.

A on ma 5 setek klientów dziennie.

2 godziny temu, Namo napisał:

Czekaj

na co? aż nie dostane bana jak u ciebie? Był nie jeden który się skarżył o bana, a ty tłumaczyłeś sobie to tym że GTA V była w jakimś tam roku najcześciej kupowalną grą, więc banują za nic.

2 godziny temu, Namo napisał:

Jaja by ci wylizał,

Nikt mi nie lizał jaj, poprostu był miły jak dla każdego a klientów mu nie brakuje. Umiesz czytać, ty gówniaku?

Uwaga gówniaku:

gówniak nie jest słowem powszechnie uważanym za obelżywe, więc stosuje go żeby nie znieważać innymi epitetami dzieci które czytać nie potrafią "

Edytowane przez sopel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą, sopel napisał:

on ma 5 setek klientów dziennie

Oczywiście, kolejny raz kiedy gówniak ma rację.

1 minutę temu, sopel napisał:

banują za nic

Widać, że jesteś dość rozwiniętym gówniakiem i nic nie wiesz o niesłusznych banach, petycjach i pretensjach graczy na rockstar support.

3 minuty temu, sopel napisał:

Nikt mi nie lizał jaj

Nawet rów ci wylizał żebyś kupił u niego. Jest to dzieciak który ledwo ponad wodę wystaje.

Wiesz, nie mam czasu uczyć gówniaka, że po sraniu myje się ręce, pa.

  • Lubię to 2

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Namo napisał:

No nie pierdol, że nadal nie czaisz dlaczego zostałeś wyjebany z Money Lobby?

nie mówie, że nie czaje, poprostu dopiero teraz widze co i jak

43 minuty temu, Wajruseq napisał:

Chyba właśnie nadal nie czai.

Dzięki, bez twojego kom by się nie obeszło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirek1000 napisał:

Podszedłem tylko po to, żeby być w zasiegu, bo już zdarzało sie, że byłem za daleko, a nie po to, żeby komuś uprzykrzać życie

Nie w tym rzecz. Za to byś nie został wyrzucony. Podpowiedź: zginąłeś prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MTIKEY55 napisał:

Namo jest sprawa do mojego zgloszenia na konto rockstar MTIKEY55 niedopisałem w donacie zgadzam sie na money lobby moglbym prosic o wyslanie mimo wszystko zaproszenie od bota i money lobby lub zwrot pieniedzy

Przepadł twój donate,mogłeś czytać uważniej a teraz musisz wysłać od nowa.Proste i logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, serio teraz leci 50 mln/h? Ostatnio jak kupiłem to w godzinę ciężko było zebrać 5 mln. Próbowałem na innej stronie to nie było zbyt kolorowo bo zostałem wyrzucony z sesji z choinką na głowie, mimo że przestrzegalem regulaminu. Jak dla mnie ta strona (Gtaforum.pl) jest najlepsza, a Namo robi dużo dla nas wszystkich, więc ci co go hejtuja nie mają racji, ja mam do niego ogromny szacunek. Jeśli wam się nie podoba zawsze możecie wyjść ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum