Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Czekaj cierpliwie, do 2 dni zaproszenie dostaniesz, oczywiście jeśli nic nie zjebałeś

ja wczoraj kupilem o 17 ale nwm czy to jest pół dnia o ja po prostu od 17 czekamy 
ja wczoraj o 17 kupilem wiec wiesz ????? to jednak nie pół dnia 


Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

123.thumb.png.b3ed0322de81d8ba8808aac51a7bf881.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, xXDrakoXx napisał:

siema wczoraj wysłałem donejta i jeszcze nie mam zapro ile wy czekaliście?

Przez to spamowanie żadnego zaproszenia nie otrzymasz

19 minut temu, JodyLowroller napisał:

 moja strata zapewne.

No twoja strata, a samoużalanie się nad sobą nic ci nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Twojamataktoszmata napisał:

Witam,Chciałbym poinfromować iż Moj nick jest idealny do sytuacji twojej familli i twoja matka to szmata

jebac namo ta kurwe

9 minut temu, tyszmato666 napisał:

witam.

chcialbym tylko sie zpaytac: jak mozna byc taką szmatą jak ten jebany namo i ruchac dzieci na hajs?

8 minut temu, Twojamataktoszmata napisał:

JD CI MATKE KURWE

nie polecam oszust wyjebal mojego syna i córke na 10$

Wyleciałeś bo złamałeś regulamin. Wyobraź sobie, że nie powstał on bo Namo miał takie widzimisie, tylko dlatego, aby zminimalizować ryzyko bana oraz dla komfortu sypiącego i graczy uczestniczących w Money Lobby.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tyszmato666 napisał:

witam.

chcialbym tylko sie zpaytac: jak mozna byc taką szmatą jak ten jebany namo i ruchac dzieci na hajs?

Jak można być takim małym zjebem i nie czytać regulaminu? Potem się kurwa dziwi i wymyśla, że namo go zruchał na hajs. 

12 minut temu, Twojamataktoszmata napisał:

JD CI MATKE KURWE

nie polecam oszust wyjebal mojego syna i córke na 10$

po pierwsze dzieciaku, nie masz syna i nie masz córki i z takich charakterem nie będziesz ich mieć nawet dziewczyny, no chyba, że marlenkę od rafatusa. 

14 minut temu, Twojamataktoszmata napisał:

Witam,Chciałbym poinfromować iż Moj nick jest idealny do sytuacji twojej familli i twoja matka to szmata

jebac namo ta kurwe

twoja matka to się kurwi gdzie popadnie więc idz ją szukaj, ostatni raz widziałem ją na alei gwiazd w los santos, chciała zrobić też swój "pomnik" siadając swoim włochatym cipskiem na beton.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który pedal mi dał niezadowolona mine? Słuchaj sowo mądra głowo kurwa wszystkie rozumy wpierdoliles? Forum sluzy do zadawania pytań kiepie, jestem starszy nie wszystkie myki znam dlatego pytam ale zawsze znajdzie się jakaś kurwa, dziecię Neostrady chukigan zza klawiatury i będzie nie zadowolony, jebac cię ruro

  • Haha 1
  • Umrzyj 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, gogo1906 napisał:

Który pedal mi dał niezadowolona mine? Słuchaj sowo mądra głowo kurwa wszystkie rozumy wpierdoliles? Forum sluzy do zadawania pytań kiepie, jestem starszy nie wszystkie myki znam dlatego pytam ale zawsze znajdzie się jakaś kurwa, dziecię Neostrady chukigan zza klawiatury i będzie nie zadowolony, jebac cię ruro

Oburzyłeś się o nic nieznaczącą reakcję niczym @Foll

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Byk151 napisał:

10 minut po wyjściu z money lobby dostałem bana

Tak oczywiście, pewnie pobrałeś alchemixhax.exe, zbanowali cię i teraz zganiasz na ML. Nie da się dostać bana za podnoszenie worków i wpłacenie dużej ilości gotówki do banku. Testowane na kilku modach i kontach więc nie opowiadaj nam bajek.

  • Lubię to 2

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Cruzzer napisał:

Tak oczywiście, pewnie pobrałeś alchemixhax.exe, zbanowali cię i teraz zganiasz na ML. Nie da się dostać bana za podnoszenie worków i wpłacenie dużej ilości gotówki do banku. Testowane na kilku modach i kontach więc nie opowiadaj nam bajek.

Nic nie pobierałem. to moje 3 money lobby w życiu i wcześniej wszystko było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum