Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Akeno215 napisał:

bany

To jest ban a nie bany. Kojarzę cię, intensywnie na czacie pisałeś swoje wcześniejsze metody na hajs w GTA Online a dopiero potem ogarnąłeś Money Lobby. Było tak od razu zrobić?

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Namo napisał:

To jest ban a nie bany. Kojarzę cię, intensywnie na czacie pisałeś swoje wcześniejsze metody na hajs w GTA Online a dopiero potem ogarnąłeś Money Lobby. Było tak od razu zrobić?

Nie testowałem żadnych metod na hajs oprócz Money Lobby, na koncie Akeno215 na innym koncie tak ale nie na moim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Akeno215 napisał:

Nie testowałem żadnych metod na hajs oprócz Money Lobby

Źle usunąłeś te darmowe cheaty które używałeś

1 minutę temu, Akeno215 napisał:

na innym koncie

a gdy się przelogowałeś na

1 minutę temu, Akeno215 napisał:

Akeno215

poleciał ban za pozostałości po darmowych cheatach.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Namo napisał:

Źle usunąłeś te darmowe cheaty które używałeś

a gdy się przelogowałeś na

poleciał ban za pozostałości po darmowych cheatach.

Testowałem na komputerze u brata więc nie wiem jakim cudem miały by się pojawić na moim kompie...

1 minutę temu, Malboro napisał:

Prawdy nie napisze. Pewnie bedzie sie domagał o zwrot

Nie zamierzam prosić o zwrot tylko informuję że R* pewnie zbanuje większą ilość osób jak już tego nie zrobił, polecam zapytać innych osób które skorzystały z Money Lobby czy nie mają bana. Pozatym jawnie kupowałem dostęp do Lobby wiedząc że mogę otrzymać za to bana.

Edytowane przez Akeno215
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Akeno215 napisał:

Testowałem na komputerze u brata

Aha, a może na lekcji informatyki?

1 minutę temu, Akeno215 napisał:

R* pewnie zbanuje większą ilość osób

Czekamy zatem na resztę screenów z wiadomościami od R* żeby upewnić się, że nie jesteś odosobnionym przypadkiem. Powinno być ich min 200 :-)

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Akeno215 nawet R* nie jest w stanie powiedzieć za co dostałeś bana w GTA Online. Może po prostu wygrałeś bana na loterii organizowanej przez R* który działa na zasadzie funkcji random. Takimi pretensjami wytapetowane jest forum Supportu Rockstar z prędkością kilka na minutę. Ja też dostawałem bany na kontach których nie odpalałem a te które sypię hajs i latam na godmode trzymają się miesiącami. Przykład, @Piotrass, od wiosny cheatuje na tym koncie i nie ma bana. Przypadek? Nie sądzę.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Akeno215 napisał:

Z konta brata...

Co nie zmienia faktu, że już przed Money Lobby coś kombinowaliście ale to już mało ważne. Czekamy na info od reszty uczestników Money Lobby. Nie masz szans żeby na tylu klientów ktoś nie dostał randomowego bana z upośledzonego systemu anty-cheat R*.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo przestał(a) promować temat
  • Namo promuje ten temat
  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum