Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Loudwire napisał:

Wpłaciłem 5e na Money Lobby i się tak zastanawiam co jest bardziej " bezpieczne " Money Lobby czy Level Up z kasą ? . Czy obydwie warianty są bezpieczne jeśli się postępuje zgodnie z regulaminem ? 

Korzystałem z money lobby - bezpieczne, czekam aktualnie na sfinalizowanie usługi level Up, trochę się czeka ale nie mam najmniejszych wątpliwości, bankowo bezpieczne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam dwa pytania, otóż korzystałem z Money Lobby i około godziny 2 w nocy dostałem bana na Online. Postąpiłem zgodnie z regulaminem i nikogo nie obwiniam o mojego bana, chciałbym tylko się dowiedzieć za co mogłem go dostać, jeżeli postąpiłem zgodnie z regulaminem, ponieważ mimo bana w przyszłości również bym chciał skorzystać z tego boosta. Drugie pytanie, jaka usługa jest bezpieczniejsza? Level UP, czy Money Lobby? Bo skoro dostałem na money lobby bana jeszcze podczas zbierania hajsu, to chciałbym wiedzieć czy ewentualnie taki Level UP jest bezpieczniejszą usługą. Pozdrawiam. 

Edytowane przez Rive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rive napisał:

dostałem na money lobby bana jeszcze podczas zbierania

To nie za Money Lobby, trwa banwave jak po każdym DLC. Dostałbyś tą blokadę nawet jakbyś nie zbierał hajsu. Przyzwyczaj się i kup sobie nowe konto.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Namo napisał:

To nie za Money Lobby, trwa banwave jak po każdym DLC. Dostałbyś tą blokadę nawet jakbyś nie zbierał hajsu. Przyzwyczaj się i kup sobie nowe konto.

W porządku, a masz jakieś porady żeby nie trafić akurat w banwave? Bo chcę kupić nowe konto i skorzystać z Level UP'a, a boję się że skończy się tak samo, przez to że trwa teraz ten banwave. 

No bo wiadomo, o ile takie 5€ za 100m to naprawdę dobra wymiana, to kupowanie cały czas nowego GTA już niezbyt. Dzięki za odpowiedź swoją drogą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rive napisał:

nie trafić akurat w banwave?

To są losowe działania R* zachęcające do zakupu kolejnej kopii gry celem poprawienia statystyk w drugim kwartale. Grając w tą grę musisz nastawić się, że w każdej chwili możesz dostać blokadę, cheaterzy latają po sesjach a nastolatkowie dostają bana po 3 dniach grania.

8 minut temu, Rive napisał:

boję się że skończy się tak samo

Na nowym koncie nawet po modowaniu nie powinno być problemu. Chyba, że znowu zostaniesz wylosowany, wtedy puść totolotka.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dionizek napisał:

permanentny

tak

3 minuty temu, Xabbe napisał:

nie ma wzmianki

Powinieneś dostać info na email, jeśli tego nie masz to znaczy, że to leci po banwave.

3 minuty temu, Xabbe napisał:

nie ma co liczyć na odzyskanie go?

R* woli żebyś kupił nowe konto.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze , a więc . Jestem zadowolony z danych tutaj usług ? wszystko poszło zgodnie z planem . Nie ukrywam , że się bałem uzbierałem mniejszą kwotę niż 100 mln , ale to i tak wystarczyło na rozruch i jeszcze się zostało ? . 10 tego kupie Level Up ? . Właśnie co do tych banów " Banware " czy jak to się tam zwie ktoś mi może wytłumaczyć o co z tym chodzi ? czytałem wcześniejsze posty że niby gracz dostaje Banware za coś czego nie zrobił tylko Rockstar banuje czy tam daje blokadę na miesiąc od tak sobie ? . Czy to ma jakiś sens ? O co w tym chodzi ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum