Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Loudwire napisał:

Czy to ma jakiś sens ? O co w tym chodzi ?

R* nie wie kto ma haxy, kto ma lewy hajs dlatego blokady dostają losowe osoby. Często po takich akcjach jest wysyp niezadowolenia na r* support albo blokady są cofane po kilku dniach. Sam jednego dnia dostałem bana na 6 kontach a na drugi dzień 4 cofnięto. Była też akcja jak R* po świętach zbanowało 800 tyś graczy bez powodu, tylko po to żeby po nowym roku być top 1 sprzedaży gier w UK.

Coś jest na rzeczy bo na pp g2a wchuj ludzi kupuje klucz GTA V każdego dnia. o to właśnie chodzi R* który jest firmą z planami finansowymi.

2 godziny temu, mejerik napisał:

nie sram hajsem i nie bede kupowac gta co miesiąc

W USA lub UK koszt klucza to godzina pracy na najniższej krajowej. $20 to serio drobne na frytki, ale może nie w Polsce.

14 godzin temu, ColorekPl napisał:

Dlaczego mnie jeszcze nie dodales?

Ponieważ nie ma użytkownika colorek-colorek-pl na sc.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd u was ta złość wobec Namo jak i skąd te obawy o bana. Wpłaciłem kasę tak jak należy grzecznie i bez pośpiechu odczekałem na swoją kolej. Wszedłem na serwer zebrałem kasę i ją wydałem, żadnego problemu czy bana. Usługa godna polecenia, to mój 3 raz kiedy korzystam z usługi i za każdym razem odbyło się bez jakichkolwiek problemów. Wystarczy zrobić wszystko po kolei jak w regulaminie i po problemie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum