Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, FuzzyKnight napisał:

"Forsę zbierasz do portfela z prędkością GTA$ 50 000 000 na godzinę" czyli 100mln powinienem dostac po ok 2 godzinach a w przeciagu 8h dostalem ok 60mln, a zastosowalem sie do wszystkich zasaz i regulaminu i po ok 24h dostalem bana na miesiac ?

Bo chujowy jestes, ja uzywam ML nie raz i jakos bana nie mam jebana amebo.

  • Umrzyj 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, co z tym komuinikatem (załącznik) Czy mozna jakośc zmniejszyc jego wystepowanie ? jakas zmiana w konfiguracji itp itd? ?

[Rozwiązanie] Zrobiłem sobie małe makro na klawiaturze polegające na tym, że wciśniecie przycisku - np. END powoduje wciśniecie 5x ENTER i do momentu ponownego wciśnięcia END makro cały czas działa. $ leci a nie trzeba siedzieć przy kompie - sesja też nie zostanie zerwana bo cały czas jest wciskany ENTER ?

GTA.jpg

Edytowane przez Maxflex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirmin napisał:

Wyslalem pieniadze jakies 30 min temu nick MirminWPR I dalej nie dostalem zaproszenia do znajomych albo widaomosci lub zaproszenia do sesji prosze o odpowiedz ile mam jeszcze czekac 

Prosze o pomoc z gory dziekuje

Czekaj na swoją kolej i czytaj opis .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mejerrik napisał:

ma ktoś może rady jak nie złapac banana?  oprócz regulaminu bo postepowalem zgodnie z regulaminem a dostałem wiec ja już nie wiem rzadziej kupowac pojazdy itp.?

Musiałeś za coś dostać . Ja kupowałem wszystko od razu i bana nie wyłapałem a to nie były małe zakupy ? . Mogą to być nawet małe błędy jak np. Wpłacanie kasy do banku co nie powinno mieć miejsca według regulaminu .

Edytowane przez Loudwire
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Loudwire napisał:

Musiałeś za coś dostać . Ja kupowałem wszystko od razu i bana nie wyłapałem a to nie były małe zakupy ? . Mogą to być nawet małe błędy jak np. Wpłacanie kasy do banku co nie powinno mieć miejsca według regulaminu .

a jak dawno robiłeś te "nie  małe zakupy"? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Loudwire napisał:

Musiałeś za coś dostać . Ja kupowałem wszystko od razu i bana nie wyłapałem a to nie były małe zakupy ? . Mogą to być nawet małe błędy jak np. Wpłacanie kasy do banku co nie powinno mieć miejsca według regulaminu .

kurcze właśnie regulamim przynajmniej 30 razy sprawdzałem znam go na pamiec nic nie wpłacałem ,kupowałem na publiku to niewiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Loudwire napisał:

tydzień temu 

Tydzień temu + -

Loudwire  - tak naprawdę to jeszcze nie wiele czasu. Myślę, że miesiąc/dwa od akcji otrzymania bonusowej $, jeśli nic się nie wydarzy to można mówić, że uciekło się z ban-radaru Rockstara ?
wiem bo już jedno konto miałem zbanowane ? 

p.s. chyba, że poprawili czas reakcji w banach ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Maxflex napisał:

Loudwire  - tak naprawdę to jeszcze nie wiele czasu. Myślę, że miesiąc/dwa od akcji otrzymania bonusowej $, jeśli nic się nie wydarzy to można mówić, że uciekło się z ban-radaru Rockstara ?
wiem bo już jedno konto miałem zbanowane ? 

p.s. chyba, że poprawili czas reakcji w banach ?
 

Zobaczymy jak to bedzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Maxflex napisał:

chyba, że poprawili czas reakcji w banach

To jest banwave patrząc po ilości kupowanych kluczy na G2A z mojego refilinka. To tego procederu R* gracze zdążyli przywyknąć, wpierw rozdają hajs (tym razem podczas live) a potem banują.

W dodatku gówniaki nie dość, że mają wyjebane na regulamin który stanowi procedury bezpieczeństwa to jeszcze bez skrępowania piszą na czasie sesji, że kupili sobie właśnie to a tamto albo, że zebrali już pół miliona.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Namo napisał:

To jest banwave patrząc po ilości kupowanych kluczy na G2A z mojego refilinka. To tego procederu R* gracze zdążyli przywyknąć, wpierw rozdają hajs (tym razem podczas live) a potem banują.

W dodatku gówniaki nie dość, że mają wyjebane na regulamin który stanowi procedury bezpieczeństwa to jeszcze bez skrępowania piszą na czasie sesji, że kupili sobie właśnie to a tamto albo, że zebrali już pół miliona.

@Namo  - może warto napisać w regulaminie, że podczas sesji zakazane jest pisanie na chacie i będzie wiązało się to z usunięciem z sesji?
Regulamin rozszerzyć można ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum