Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak:
Jak macie zamiar wydawać 5€ na ML to lepiej sobie odpuście i dołóżcie do LevelUp za 10€

...a najlepiej odłóżcie sobie kasę i przeznaczcie na mod menu. W razie bana będziecie mieli pretensje tylko do siebie ?

Naprawdę. Zrobicie donejt Namo, a jak Money Lobby z "gwarącjiom" na 100 baniek będzie mocno oblężone to będziecie się mogli pocałować w dupę.

ML to loteria. Mi raz poszło wszystko gładko, kolejnym razem Namo nie wyrabiał z podażą, sesja pękała w szwach, uzbierałem ledwo 10% sumy.

Powtarzam lepiej zainwestować w LevelUP lub w moda. Będziecie sobie pluli w brodę jak pójdziecie w kierunku ML. MoneyLobby jest pozornie tańsze - wydasz kasę i może będziesz miał 100 baniek, a może nie. Wkońcu tak na prawdę niczego od Namo nie kupujesz - robisz jedynie donejt, czyli prezent, a on może się ewentualnie odwdzięczy. ?

Pozdro.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, m.w.zamora napisał:

Namo bylem wlasnie na sesji zebralem 2 miliony i wyszedlem co chwile wywalalo blad zapisu serwery rockstar otrzymaly zbyt wiele zapytan z twojej strony, zerkne na to jutro mam nadzieje ze nic sie nie stanie i nie zablokuje mi konta ? 

16 godzin temu, m.w.zamora napisał:

Namo bylem wlasnie na sesji zebralem 2 miliony i wyszedlem co chwile wywalalo blad zapisu serwery rockstar otrzymaly zbyt wiele zapytan z twojej strony, zerkne na to jutro mam nadzieje ze nic sie nie stanie i nie zablokuje mi konta ? 

To nie jest " błąd " tylko informacja cały czas byłeś w sesji . Kasa leciała tobie normalnie tak jak mi i do teraz gram . 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Zakupilem money lobby , dostałem zaproszenie, byłem na sesji i kontrolowałem grę lecz po zebraniu około 6 mln $ wywaliło mnie z informacja ze nie można uzyskać połączenia z serwerami rockstar. Coś takiego nie pamietam dokładnie lecz nie było to z mojej winy. Dołączyłem jeszcze raz i zostawiłem kompa na 1,5 godz. Jak wróciłem byłem na zwykłej sesji, nie miałem konta które daje kasę w znajomych a na koncie miałem 100000$. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lukkor1234 napisał:

nie miałem konta które daje kasę w znajomych

zapisz się na lekce czytania z @DarekMarkowski

4 minuty temu, DarekMarkowski napisał:

co zle zrobiłem

nie umiesz czytać, w tym przypadku regulaminu Money Lobby

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lukkor1234 napisał:

to ty robisz coś dla mnie a nie ja dla ciebie

Masz rację, jeszcze cię stąd nie wypierdoliłem cymbale ?

5 minut temu, DarekMarkowski napisał:

Nie złamie juz regulaminu

Oczywiście, bo cię nie ma na Money Lobby.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DarekMarkowski napisał:

zostałem okradziony przez administratora tego forum?

Tak, w dodatku wyruchał ci matkę a siostrze kazał odkurzać swój samochód.

1 minutę temu, DarekMarkowski napisał:

to nie ja zawiniłem

Oczywiście, to ufoludki kurwa jego mać jebany gówniaku.

2 minuty temu, DarekMarkowski napisał:

Ja od Ciebie nic  nie chce oprócz tego za co zapłaciłem

A ja wymagam przestrzegania regulaminu Money Lobby.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ty zakompleksiony gównojadzie, Moja mama nieżyje wieć możesz o sobie mówić że jesteś nekrofilem.
Gdybyś sprawiedliwie banował wszystkich którzy nieprzestrzegają regulmin to by nie było takich sytuacji.

Nie chce od Ciebie już tej kasy, mnie stać żeby kupić gdzie indziej. Po co mam płacić komuś kto tego nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, DarekMarkowski napisał:

Moja mama nieżyje

jak każdego gówniaka, przez to nie nauczyła cię czytać i pisać poprawnie po polsku

13 minut temu, DarekMarkowski napisał:

nie było takich sytuacji

gdyby gówiniaki czytać potrafiły rów

13 minut temu, DarekMarkowski napisał:

płacić komuś kto tego nie chce

mam 34 na twoje miejsce którzy potrafią czytać

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, DarekMarkowski napisał:

Słuchaj ty zakompleksiony gównojadzie, Moja mama nieżyje wieć możesz o sobie mówić że jesteś nekrofilem.
Gdybyś sprawiedliwie banował wszystkich którzy nieprzestrzegają regulmin to by nie było takich sytuacji.

Nie chce od Ciebie już tej kasy, mnie stać żeby kupić gdzie indziej. Po co mam płacić komuś kto tego nie chce.

Tak to jest w tej jebanej Polsce cebulacy chcą zarobić na dzieciakach a człowiek uczciwy dostaje po dupie i jeszcze ktoś mu pluje w twarz Nie polecam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum