Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Boże, jaka dziecinada. Jeden studecina który sobie dorabia i myśli że jest bogiem. Tak naprawde jesteś dnem, zwykłym złodziejaszkiem którego silniejsi bili w szkole. 

Jesteś tak żałosny że nawet nie wart oby sie z tobą kłócić, a głupi bo nie tak sie z ludźmi postępuje, będziesz o tym wiedział jak dorośniesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, DarekMarkowski napisał:

jaka dziecinada

Napisał gówniak który nie potrafi czytać regulaminu usług zakupionych w internecie i tłumaczy się tym, że to kogoś innego wina. Jebać logikę.

54 minuty temu, DarekMarkowski napisał:

zwykłym złodziejaszkiem

Gangsterem i ruchaczem twojej matki jak coś. 

54 minuty temu, DarekMarkowski napisał:

silniejsi bili w szkole

O mało mnie ze szkoły nie wyjebali po tym jak wuefiście spuściłem wpierdol.

55 minut temu, DarekMarkowski napisał:

będziesz o tym wiedział jak dorośniesz

Jak dorosnę to mogę już wkładać kciuka bez ślinienia do dupy twojej matki?

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Dostałem bana,  co zrobisz? Nic nie zrobisz. Nie będę pisał że money lobby to "gówno", bo może to przez money lobby, może ja źle coś zrobiłem, a może to był tzn. banwave. Poczekam do tego października i może kupię u was LVL UP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, TheSzef napisał:

a może to był tzn. banwave

Nie przejmuj się. Ja dostałem bana na koncie które mam przypisane do Stream. Konto na którym w GTA Online byłem raptem 12 minut bez haxów, kupione i utworzone tylko po to żeby móc modować steamowe wydania GTA V.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lukkor1234 napisał:

Dobrze ze mam wujka w policji

Nie strasz, nie strasz bo się zesrasz

3 godziny temu, DarekMarkowski napisał:

Jesteś tak żałosny że nawet

Zostałeś wyrzucony z money lobby

Edytowane przez Vivaceblock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Vivaceblock napisał:
3 godziny temu, DarekMarkowski napisał:

Jesteś tak żałosny że nawet

Zostałeś wyrzucony z money lobby

Nawet ciapaty Turek potrafił kupić Level Up które nie ma opisu po angielsku a jebane gówniaki nie potrafią przeczytać regulaminu Money Lobby po polsku.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejcie pretensje do siebie . Większość tutaj graczy która kupiła ML lub Lvl Up przeczytała regulamin i nie stwarzała problemów na sesji , a wy macie sapy do Namo że was wyjebał z sesji . Namo też czegoś oczekuje aby był spokój na sesjach , a wy przez wasze małe czy duże błędy płacicie wyjebaniem z sesji ? 

Edytowane przez Loudwire
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namo ja w prawdzie mam nadzieje ze robie wszystko dobrze jak narazie z racji malej dostepnosci do kompa zebralem 19 milonow mam pytanie moze Ty bo bardzo sie na tym znasz mi powiesz wiecej mam gta przez stema jakims dziwnym zbiegiem okolicznosci po tym jak zaczalem uczestniczyc w money lobby stema za kazdym razem jak wlanczam gta prosi o wpisanie danych do konta social club czy to jest jakas oznaka bana ? czy to jakis blad jesli mozesz prosze o odpowiedz, z gory dziekuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, m.w.zamora napisał:

za kazdym razem jak wlanczam gta prosi o wpisanie danych do konta social club

Nie, po prostu serwery chmury R* zajmują się teraz generowaniem randomowych banów zamiast utrzymaniem twoich danych do logowania.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
8 minut temu, Namo napisał:

Nie, po prostu serwery chmury R* zajmują się teraz generowaniem randomowych banów zamiast utrzymaniem twoich danych do logowania.

aa ok tylko to sie dzieje od wczoraj od momentu gdy bylem na money lobby dlatego pytam ? tak dziwny zbieg okolicznosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Loudwire napisał:

Miejcie pretensje do siebie . Większość tutaj graczy która kupiła ML lub Lvl Up przeczytała regulamin i nie stwarzała problemów na sesji , a wy macie sapy do Namo że was wyjebał z sesji . Namo też czegoś oczekuje aby był spokój na sesjach , a wy przez wasze małe czy duże błędy płacicie wyjebaniem z sesji ? 

Zgadzam się z tym że wywalił mnie z sesji i usunięciem ze znajomych, rozumiem że Namo ba też o bezpieczeństwo innych graczy. Regulamin czytałem przed wbiciem na sesje. I tego nie można mi zarzucić. w 3 minuty po wejściu na sesje jeden z użytkowników wyznaczył za moją głowę nagrodę, a to blokuje przejście w tryb pasywny.  
Nie wiem po co jest napisane na forum żeby w razie jakiś spraw pisać do Namo, jak tam usłyszałem tylko wyzwiska. Nawet nie został wysłuchany.
Tak na przyszłość proponuje żeby w pierwszej linijce wpisywać że za niedostosowanie się do regulaminu zbierający będzie usuwany ze sesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DarekMarkowski napisał:

proponuje żeby w pierwszej linijce wpisywać że za niedostosowanie się do regulaminu zbierający będzie usuwany ze sesji

Bo takie niedojebane gówniaki jak ty czytają tylko pierwszą linijkę, tak? Idź dzielić się swoimi durnymi pomysłami z gówniakami ze swojej klasy.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum