Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Namo dostalem email ze konto zawieszone reset postaci i ban na 30 dni ? ? ? ? 1 pytanie czy da sie cos z tym zrobic ? 2 pytanie jak nie poniewaz nie chce mi sie totalnie 2 raz przechodzic wszystkiego  ile wyliczysz level up postac od zera (chcialbym zeby bylo wszystko tak jak mialem poprzednio ranga 112 i wszystkie misje zaliczone), do level 150 i okolo 600 000 000 GTA$ tyle w sumie wszystko bedzie kosztowac by to wszystko kupic na nowo.....   wiec pytanie ile $ donejt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, m.w.zamora napisał:

okolo 600 000 000 GTA$

Skąd miałeś tyle kasy?

1 godzinę temu, m.w.zamora napisał:

konto zawieszone reset postaci i ban na 30 dni

Nie martw się, nie tylko ty masz wyjebane na regulamin Money Lobby.

hajs do banku.png

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Namo napisał:

Skąd miałeś tyle kasy?

Nie martw się, nie tylko ty masz wyjebane na regulamin Money Lobby.

hajs do banku.png

Namo na ostatnim money lobby wzialem 97 milionow i potem dostalem bana. tyle kasy i level up bym chcial do 112 levelu jak mialem i odblokowane wszystko to chcialbym zebys wycenil. przestrzegalem regulamin nie pierwszy raz money lobby a wczesniej level up od Ciebie. efekt taki ban na 30 dni skoro nie da sie tego cofnac a serio nie chce mi sie od nowa wszystkiego ustawiac chcialbym zebys zrobil level up na level przynajmniej 120, odblokowane wszystie modyfikacje broni (bunkier ogolnie, bron oznaczenia) i na koncie 500 000 000 minimum bo tyle to wszystko znowu bedzie kosztowac zeby odzyskac ? ?  auta itp itd drogo ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Namo napisał:

Czy mógłbyś nie spamić swoimi przeżyciami z grą od R* w wątku z Money Lobby?

Namo wyslalem wiadomosc prywatna sorry za off top w dziale money lobby, ogolnie zaskoczony jestem ze dostalem bana ostatnio zrobilem wszystko tak samo i wszystko bylo ok teraz nie mile zaskoczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Namo napisał:

Nie ty jeden, trwa fala banów, R* robi to na oślep.

no wlasnie dziwnie im sie akurat udalo haha :), bana dali ale 80 milionow na koncie postaci caly czas jest a i pytanie pewnie wiem jaka dasz odpowiedź jest sens zgłaszać do rockstar żeby usunęli bana? 

Edytowane przez m.w.zamora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2018 o 15:00, szymonpsx napisał:

Nie, tylko stracisz czas.

ok dzieki akurat ban i reset postaci mnie troche boli i wiem ile bedzie kosztowalo przywrocic to wszystko ale jest duza szansa ze po level up znowu bedzie ban czy rokstar cos zmienil i money lobby i level up juz nie jest takie bezpieczne? pytam nie wiem dlatego pytam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z was wysłał " donejt " i zapro wam nie przychodzi po 7/8 godzinach to spokojnie przyjdzie poczekajcie na swoją kolej no chyba że coś zjebaliście . Druga sprawa nie spamcie postami typu " nie dostałem zapro itd. " ponieważ Namo was wyjebie i będziecie płakali potem pójdziecie do mamy i taty aby się poskarżyć że zostaliście okradzeni . Przeważnie co 2/3 osoba która tak pisze podejrzewam że niema ukończonych nawet 14 lat i nie przeczytała Regulaminu . Nie wyzywam , ani nie hejtuje was , ale ile można to kurwa czytać ciągle to jedno i to samo . Namo kiedyś też nie wytrzyma i będzie koniec modowania . Więc proszę błagam przeczytajcie wpierw Regulamin . 

  • Lubię to 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum