Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Adrjnk napisał:

Dzisiaj rano czekała na mnie taka niespodzianka pomimo że zastosowałem się do każdego punktu sypania. 

Screenshot_20190115-073124_Gmail.jpg

Najwyraźniej się nie zastosowałeś, albo pobierałeś jakieś darmowe haxy. Tyle osób skorzystało z money lobby oraz lvl up a żadna nie skarżyła się na bana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nigdy nie pobierałem. Jedynym odchylem od regulaminu było to że zbierałem kwotę 100 mln w kilku częściach ponieważ było to awykonalne w momencie gdy host stawał się offline po kilku godzinach lub była co chwilę zmieniana sesja. Pieniądze wydawałem równocześnie wraz z ich zbieraniem oczywiście na sesjach publicznych a na koniec zostawiłem w portfelu 4 mln i więcej nie zbierałem bo nie miałem już takiej potrzeby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adrjnk napisał:

taka niespodzianka

Wiesz, żeby uznać to, że dostałeś bana za Money Lobby to by wszyscy musieli dostać, czyli jakieś 1700 osób od dnia kiedy zbierałeś.

Na moje oko to się pewno bawiłeś jakimś gównem, albo kolega z którym się bawiłeś i myślisz, że na money lobby to zwalisz.

A może leci noworoczna fala banów R* jak co roku? Jeśli tak to się nie przejmuj, nie musisz korzystać z Money Lobby żeby brać w niej udział ?

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Namo napisał:

Wiesz, żeby uznać to, że dostałeś bana za Money Lobby to by wszyscy musieli dostać, czyli jakieś 1700 osób od dnia kiedy zbierałeś.

Na moje oko to się pewno bawiłeś jakimś gównem, albo kolega z którym się bawiłeś i myślisz, że na money lobby to zwalisz.

A jest możliwe żeby wyciągnęli to że koleś mi dał 30 mln z 3 lata temu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adrjnk napisał:

wyjaśnione

Teraz pewno kupisz nową kopię GTA V i pewno nie chce ci się zarabiać od nowa więc weźmiesz również kartę shark. Na to liczy R*.

1 minutę temu, Peqe napisał:

to normalne, że stojąc mam cały czas komunikat

tak

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.10.2016 o 21:05, Namo napisał:

Otrzymujesz przez to dostęp do specjalnych sesji 24h/7 każdego dnia tygodnia na których jeden gracz zrzuca kasę w workach na głowy wszystkich wszystkich uczestników

Regulamin przeczytałem i nie złamałem go bo pierwszym razem nabiłem sobie 1 milion i musiałem isc poten za 2h chce wbijac a tu nie mam konta rockstara na SocialClubie ? Pomożecie czy tak bedziecie zarabiać ? Bo nie moge wbic na ta sesje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum