Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

przed chwilą, Shimo napisał:

brak szacunku do jakiejkolwiek osoby

mam mieć do ciebie? bo masz avatarek z mc? poszukaj szacunku u siebie w domku

1 minutę temu, Shimo napisał:

To co robisz jest po prostu żałosne.

Poważnie, nie dostanę w tym roku orderu uśmiechu?

  • Lubię to 3

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5e i wywalił mnie, moja wina kurwa proste.. nie włączyłem ghost mode. wpłaciłem done next time i wszystko gra. nie bądź pizda. chyba ze mam 14 lat to lulo.

/////...dużo mówisz , mało robisz. SUKA BLAĆ

Cytat

a gdyby tym pierdolnąć i wyjechać do Chorwacji? przecież te gówniaki zniszczą mi nerwy

gdzie się nie znajdziesz, to się znajdzie to co truje.

___

muszę odstawić picie.

Edytowane przez FlowerGrD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO niezły ban za multikonto jak nie miałem tu nigdy wcześniej konta, chce się odwolac dzbanie, banujesz wszystkich którzy napiszą cos co ci nie pasuje? xD jaki rak z ciebie, ludzie nie kupujcie od tego typa, ja kupiłem za 3$ dolary 2,5 milirada rok temu i nie ma zadnego bana ten dzban chce mieć tylko kase dla siebie, promujesz swoje gowniane lobby i lvlup które i tak ukradles z mpgh xD kys i nie pisz mi tutaj głupot bo się ośmieszasz marny moderatorze czy kim ty tam jestes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, banzadarm0xd napisał:

nie miałem tu nigdy wcześniej konta

Miałeś, nie masz pojęcia jak działa usługa IPS SPAM. Chociaż może to twoja mamusia a nie ty miesiąc temu z twojego komputerka próbowała reklamować się na forum.

40 minut temu, banzadarm0xd napisał:

chce mieć tylko kase dla siebie

A dla kogo mam zarabiać hajs, dla szkoły podstawowej do której chodzisz?

40 minut temu, banzadarm0xd napisał:

kim ty tam jestes

Jestem twoim tatą.

40 minut temu, banzadarm0xd napisał:

ukradles z mpgh

A nie ze sklepu z gwoździami?

  • Lubię to 2

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Namo napisał:

Miałeś, nie masz pojęcia jak działa usługa IPS SPAM. Chociaż może to twoja mamusia a nie ty miesiąc temu z twojego komputerka próbowała reklamować się na forum.

Nie miałem, i nie wmawiaj mi glupot, to ze masz troche władzy na forum to nie znaczy ze jestes nie wiadomo kim, a co do reklamy to widziałem reklame twojej mamusi która szukała rozwiązania na forum medycznym z twoimi zaburzeniami psychicznymi, nie chce wnikać ale ciśniecie po rodzicach tak jak zrobiłeś wyżej to chyba zdziecinnienie? czy coś w tym stylu.

3 godziny temu, Namo napisał:

A dla kogo mam zarabiać hajs, dla szkoły podstawowej do której chodzisz?

to mnie nie obchodzi

3 godziny temu, Namo napisał:

Jestem twoim tatą.

Chciałbyś prawiczku

3 godziny temu, Namo napisał:

A nie ze sklepu z gwoździami?

no nie mów ze lobby nie działa na kodzie źródłowym udostępnionym na tej stronie

PS: nie sil sie z odpowiedzią, bo nie mam juz zamiaru zakładać tu konta jesli jedynym (adminem modem?) jesteś ty i wmawiasz mi jeszcze ze robiłem tu miesiac temu reklamę xD jeśli robiłem to udowodnij, bo ja tez mogę napisać ze robiłeś shitową reklamę na jakimś spotted na fb, z reszta mam to w dupie nawet gdybyś pokazał dowód inni nie mogą tego zweryfikować także elo dzbanie

  • Umrzyj 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum