Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, kubac997 napisał:

działa to  wogule

Nie, zepsute jest trzeba naprawić 

1 godzinę temu, dre4ming napisał:

Szybko i bezpiecznie a właśnie bana dostałem ? Co teraz

Jak korzystałeś wcześniej z jakiś darmowych mod menu lub jakiś haxior ci rzucał siano na sesji to się nie dziw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dre4ming napisał:

właśnie bana dostałem

Nie przejmuj się, korzystanie z Money Lobby nie zapewni ci dozgonnej ochrony przed banem. Poczytaj trochę a dowiesz się za co się go dostaje, Money Lobby nie jest na liście.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ROKO226 napisał:

Nie stosowałem nigdy żadnych cheatów, ani nic, no, ale trudno.

Nie musisz, grając w grę od R* przyzwyczaj się, że dostaniesz bana i nie przywiązuj do konta.

Jeszcze dziś wieczorem na live u Viniego będą za nim latały odpalone gówniaki a ci co farmią hajs legalnie tracą postępy.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Namo napisał:

Nie musisz, grając w grę od R* przyzwyczaj się, że dostaniesz bana i nie przywiązuj do konta.

Jeszcze dziś wieczorem na live u Viniego będą za nim latały odpalone gówniaki a ci co farmią hajs legalnie tracą postępy.

Dokładnie. Takie jest Rockstar. Bywa i tak. To tylko gra. Na pewno zrobię sobie długą przerwę, bo nie chce mi się od nowa zaczynać. Przynajmniej nie dostałem perma, tylko 30 dni ze zresetowaniem wszystkiego. No, ale 200h gry poszło się krzaczyć, więc nie chce mi się grać od nowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ROKO226 napisał:

200h gry poszło się krzaczyć, więc nie chce mi się grać od nowa...

Na kanale mam jeszcze filmy kiedy gardziłem odpaleńcami, latali za mną jak pojebani. Malboro, gayjway, skieflan popisywali się się na moich transmisjach respiąc mi gitarę w dupie postaci.

Do czasu aż sam nie dostałem bana, nie haxowałem, kasę miałem czystą a R* wyjebał mi postać którą grałem od PS3 a ci za mną latali bana nie wyrwali. Od tego czasu jebać R*.

  • Lubię to 2

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, _koais_ napisał:

będę pisał do nich o odblokowanie, może się uda, zobaczymy...

Nie uda się, od razu dostaniesz info, że bany nie podlegają odwołaniom. Jesteś zmuszony zrobić to co che R*

scared courage the cowardly dog GIF by Boomerang Official

kup kolejny klucz GTA V i kasę żeby grać w GTA Online

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje konto też do 28 lutego, doszedłem do wniosku że Rockstar to ch*je, podczas kiedy na tym koncie wszystko wyglądało legit nikomu nie przeszkadzałem, nie brałem mamony od randomów i pierwszy raz dostałem bana. Moje 2gie konto na którym am 4bln w portfelu z darmowego mod menu od ok roku nie zostało zbanowane, a konto mojego znajomego który leci odpalony cały czas ma wydane 500x więcej niż zarobione wciąż nie dostał bana. To jest jakiś żart po prostu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, KIER napisał:

mam taki problem wchodzę a sesje i co 5 s zbierania rockstar wywśietla komunikat transakcja nie powiodła się z powodu zbyrt wielu zapytań z twojej gry.

wtedy musze klikać enter przez kilka sekund by proces się powtórzył 

proszę o szybk pomoc 

pozdro!

To normalne nic nie rób hajs i tak leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zrobione jak należy i od razu po wyjściu... BAN. Ogólnie nie polecam, administracja to chamstwo, w dupie mają klientów, jak ktoś ma jakiś problem, to wyzywają od debili i nie odpowiadają na pytania, ignorują prośby. Chyba od 17 zbierałem 20 milionów, a skończyłem do 20. Ostrzegam wszystkich przed tym szajsem, kto nie dostanie bana ma po prostu farta.

  • Lubię to 1
  • Umrzyj 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Namo napisał:

ten potrafi czytać

obserwowałem was cały dzień gówniaki co odpierdalaliście i nie przerwałem waszej zabawy ?

Tylko umiesz oskarżać bezpodstawnie ludzi o analfabetyzm. Przeczytałem wszystko od a do z i nie miałem problemu ze zrozumieniem. Robiłem wszystko krok po kroku i zaczęło się dopiero komplikować kiedy internet mi siadł, ale zamiast mi pomóc tak jak przystało na administrację, to wolałeś mnie wyzywać, człowieku, wyszedłeś ty w ogóle z jaskini czy nadal z kamieniami na mastodonta polujesz?

15 minut temu, Namo napisał:

Ty akurat zostałeś wyjebany z money lobby za brak umiejętności czytania ... a reszta bana za kolegę co mi kibel i kasę respił na ryju.

Kolejny przypadek, może sam regulamin przeczytaj, to dowiesz się, że jesteś w błędzie cepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum