Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

przed chwilą, Namo napisał:

raczej - niedojebanie ?

Matka jak każe ci posprzątać pokój to też podświadomie gwałci cię kijem od miotły? ?

To co teraz powiedziałeś ni chuja się nie łączy. Jak mówisz ,,NAUCZ SIĘ CZYTAĆ" to znaczy, że twoim skromnym zdaniem twój rozmówca nie umie czytać.

Nie umiesz czytać - zdanie twierdzące

Posprzątaj pokój - zdanie rozkazujące

Kurwa chłopie, zdałeś ty przedszkole? Twoje zdania nie trzymają się kupy, wyzywasz bez argumentacji i używasz losowych przykładów. Jak wyprowadzam psa, to widzę w nim wyższy poziom intelektualny kiedy wącha jakieś gówno niż jak z tobą gadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź mi dzbanie wytłumacz co ma twój usrany router ma wspólnego z uczestnictwem w money lobby?

router.png

Jakbyś rozumiał to co czytasz to byś wiedział, że money lobby jest 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Nawet jak matka odłączy ci internet to możesz na sesję wrócić wtedy kiedy uda ci się wpiąć wtyczkę z powrotem. Ale do ciebie to nie dotarło, bo jesteś niedojebany i nie dociera do ciebie to co czytasz.

To, że jesteś niedojebany pokazuje też to do jakiej ekipy należysz. Najwyraźniej nie wiesz co to zna czy CCCP i sowieci kurwa.

cccp.png

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Namo napisał:

Weź mi dzbanie wytłumacz co ma twój usrany router ma wspólnego z uczestnictwem w money lobby?

router.png

Jakbyś rozumiał to co czytasz to byś wiedział, że money lobby jest 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Nawet jak matka odłączy ci internet to możesz na sesję wrócić wtedy kiedy uda ci się wpiąć wtyczkę z powrotem. Ale do ciebie to nie dotarło, bo jesteś niedojebany i nie dociera do ciebie to co czytasz.

Wróciłem, ale regularnie mnie wyrzucało a na dodatek moder ciągle wychodził i wchodził. Chuja widziałeś gnoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Krychacz napisał:

Wróciłem, ale regularnie mnie wyrzucało a na dodatek moder ciągle wychodził i wchodził. Chuja widziałeś gnoju

Nie pogrążaj się dzieciaczku. Dziwne że innych nie wyrzucało tylko dziwnym trafem ciebie i to kilka razy z rzędu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.02.2019 o 20:29, Krychacz napisał:

Wszystko zrobione jak należy i od razu po wyjściu... BAN. Ogólnie nie polecam, administracja to chamstwo, w dupie mają klientów, jak ktoś ma jakiś problem, to wyzywają od debili i nie odpowiadają na pytania, ignorują prośby. Chyba od 17 zbierałem 20 milionów, a skończyłem do 20. Ostrzegam wszystkich przed tym szajsem, kto nie dostanie bana ma po prostu farta.

dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zabawny jesteś. Pytam poważnie, bo takiej informacji w głównym poście nie ma, a średnio mam ochotę przeglądać 500 stron osób które mają ból dupy że zostały wywalone, bo zrobiły coś źle.

EDIT// już nieistotne, dostałem. Na przyszłość zistawiam info że w moim przypadku było to coś koło 2-3 godzin.

Edytowane przez Fortin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fortin napisał:

Bardzo zabawny jesteś. Pytam poważnie, bo takiej informacji w głównym poście nie ma, a średnio mam ochotę przeglądać 500 stron osób które mają ból dupy że zostały wywalone, bo zrobiły coś źle.

EDIT// już nieistotne, dostałem. Na przyszłość zistawiam info że w moim przypadku było to coś koło 2-3 godzin.

Czekaj na swoją kolej, nikt chyba nie sterczy przed kompem 24/7 żeby przyjąć zaproszenie do gry... Pomyśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum